نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      9:54:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:568


نسخه چاپی
برقراری امنیت عمومی با مشارکت همگانی میسر است
گروه ناجا - فرمانده تیپ سوم امام حسين (ع) یگان های ویژه ناجا گفت: بی شک، برقراری نظم و امنیت عمومی جامعه با مشارکت همگانی میسر خواهد بود.


سردار "علی عظیمی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: حضور پرشور مردم در تاسوعا و عاشورای حسینی زیر سایه امنیت، ستودنی است مردم با حضور خود در عزای حضرت سیدالشهدا (ع)، بار دیگر نشان دادند که هیچ دسیسه ای نمی تواند این حرارت را از دل مردم بیرون کند.

وی ادامه داد: امروزه همراهي و مشاركت مردم يك سرمايه عظيم براي نيروي انتظامي است كه موجب تلاش بي وقفه و حمايت بيشتر پليس براي خدمت رساني به جامعه مي شود.

فرمانده تیپ سوم امام حسین(ع) یگان های ویژه ناجا عنوان کرد: بی شک، برقراری نظم و امنیت عمومی جامعه با مشارکت همگانی میسر خواهد بود كه بحمداله این مهم در بین مردم و پلیس به وضوح قابل لمس بوده و ثمره آن، ثبات امنیت در میان آحاد جامعه است.

وی عنوان كرد: با توجه به اینکه در تاسوعا و عاشورای حسینی بیشتر مردم در هیئت های عزاداری به سر می برند ، سعی کردیم با استقرار نیرو در اماکن پرتردد، عبور و مرور افراد سودجو را کنترل کرده و از هرگونه رفتار ناهنجاری جلوگیری شود که بحمداله این مهم به خوبی صورت گرفت.

سردار عظیمی تصريح كرد: با راهكارهاي جديد، همبستگي و انسجام، خود را براي مقابله با اشرار و مخلان نظم و امنيت آماده خواهيم كرد و اجازه نخواهيم داد كسي در امنيت كنوني شهر وقفه اي ايجاد كند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون