نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      10:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:496


نسخه چاپی
امنيت امروز مرزها مرهون تلاش‌ سربازان و مرزداران است
گروه ناجا - نماينده ولي فقيه در خراسان جنوبي با اشاره به امنیت پایدار در مرزهای کشور گفت: امنيت امروز مرزهاي ایران اسلامی مرهون تلاش شبانه روزی سربازان و مرزداران است.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمين "حاج سيد عليرضا عبادي"  در بازدید از نوار مرزی ماهيرود در جمع مرزبانان اظهار داشت: اين دنيا براي انسان تنها يک گذرگاه محسوب مي‌شود که مي‌توان از آن به عنوان عالم تضاد ياد کرد.

وي با بيان اينکه در اين دنيا هر چيزي ضدي دارد، افزود: چرايي اين موضوع به حکمت خداوند برمي‌گردد اما به صورت اجمالي بايد توجه داشت که تضاد، لازمه تکامل انسان است.

نماينده ولي فقيه در خراسان جنوبي با اشاره به اينکه خير، شر، حق و باطل از نمونه‌هاي تضاد در عالم آفرينش است، تصریح کرد: در فرهنگ انساني نيز مي‌توان مصداق‌هايي از تضاد پيدا کرد و از اين تضاد براي رسيدن به تکامل و رشد جامعه بشري بهره گرفت.

حجت الاسلام و المسلمين عبادي گفت: در مقابل فرهنگ انبياء که دعوت به علم، عقل، انديشه و حکمت است ابوجهل‌هايي همواره بر ضد آن ها عمل کرده‌اندبنابراین باید براي حفظ فرهنگ انبيا الهي جهاد کنيم؛ همه خيرها به وسيله جهاد و ايثار حفظ شده اند که بايد در مقابل ستمگران و ظالمان به کار گرفته شود و جز اين راهي براي ما وجود ندارد.

امام جمعه بیرجند عنوان کرد: وقتي دشمن ما پايبندي به هيچ اصل عقلي، اخلاقي و قانوني ندارد، چاره‌اي جز سخن گفتن با زبان قدرت و جهاد با او وجود ندارد.

وی با بيان اينکه در گذشته صهيونيست‌ها همواره سخن از سرزمين نيل تا فرات مي‌زدند، گفت: وقتي صهيونيست‌ها با مقاومت رو به رو شدند به ناچار به دور خود ديواري کشيده و از آن سخن فاصله گرفتند و امروز آمريکا هم با حسرت بيان مي‌کند که علي‌رغم هزینه هایی که کرده مجبور به خارج شدن از سوريه و عراق شده که اين اتفاق با مجاهدت جوانان جبهه مقاومت ميسر شد.

حجت الاسلام و المسلمين عبادي يادآور شد: زمانی توطئه‌هاي بيگانه، داعش و گروهک‌هاي تروريستي ديگر را در قالب هاي مختلف وارد عراق و سوريه کردند و گفتند که این دو کشور چند روز ديگر نابود مي شوند، اما مقاومت باعث شد که نه تنها ساقط نشوند بلکه ارباب داعشي ها نيز مجبور به ترک منطقه شود.

نماينده ولي فقيه در خراسان جنوبي افزود: در ائتلاف سعودي که آمريکا، انگليس و فرانسه حرف اول را مي زنند، اين عرب هاي مرتجع به عنوان نوکر غرب به يمن حمله کردند، اما مقاومت و جهاد باعث شد که همه آن ها به خاک ذلت بنشينند.

وی با اشاره به امنیت پایدار مرزهای کشور خاطرنشان کرد: امنيت امروز مرزهاي ایران اسلامی مرهون تلاش هاي شبانه روزی شما سربازان و مرزداران است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون