نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      10:12:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:248


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان منزل با 25 میلیارد ریال اموال مسروقه
گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامي استان از دستگیری اعضای یک باند 3 نفره سارقان منزل و کشف 25 میلیارد ریال اموال مسروقه از آنان توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان "شاهین شهر" خبر داد.

سردار "مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: پس از وقوع چندین مورد سرقت منزل در شهرستان "شاهین شهر" کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی به صورت ویژه وارد عمل شدند.

وی افزود:کارآگاهان متخصص پلیس آگاهی پس از انجام یک سری اقدامات تخصصی و خاص موفق شدند 3 سارق را که غیر بومی بودند شناسایی و پس از هماهنگی های لازم دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در بازجویی های تخصصی به عمل آمده مشخص شد این سارقان 25 میلیارد ریال اموال از 41 منزل در شاهین شهر سرقت کرده اند.

سردار معصوم بیگی با اشاره به تشکیل پرونده و تحویل متهمان به مراجع قضائی خاطر نشان کرد: این سارقان منازل خالی از سکنه را شناسایی و پس از اطمینان از خالی بودن منزل با تخریب درب های ورودی وارد منزل می شدند و اموال با ارزش مانند طلا،لپ تاپ،فرش های گران قیمت و وجوه نقد را سرقت می کردند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ، بازگرداندن اموال مسروقه به مالکان را نیز در اولویت کاری پلیس دانست و به شهروندان توصیه کرد: حتی الامکان اموال با ارزش را در منزل نگهداری نکنید و به صندوق امانات بانک ها بسپارید، گاو صندوق را در دیوار تعبیه کنید بطوری که حمل آن غیر ممکن باشد و منازل خود را به سیستم های مدرن پیشگیری از سرقت مجهز کنید.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون