نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      10:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:513


نسخه چاپی
کشف ۳۲ هزار لیتر سوخت قاچاق در آب های کیش
گروه استان ها - کیش - فرمانده پایگاه دریابانی از کشف ۳۲ هزار لیتر سوخت قاچاق از یک شناور و توقیف ۵ شناور صید غیرمجاز در آب های اقتصادی کیش خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "علی اصغر جمالی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران پایگاه دریابانی این فرماندهی با انجام ماموریت طرح کنترل آب های انحصاری اقتصادی، یک فروند شناور با 32 هزار لیتر سوخت قاچاق را توقیف و 6 خدمه این شناور را برای رسیدگی قانونی تحویل مراجع قضائی دادند.

فرمانده پایگاه دریابانی کیش افزود: در هفته گذشته 5 شناور صیادی غیرمجاز که با 11 هزار متر تور غیر مجاز، اقدام به صید 4 تن انواع ماهی کرده بودند را توقیف و 27 صیاد متخلف هم برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضائی شدند.

وی افزود: ماموران پایگاه دریابانی کیش تاکنون 16 فروند شناور حامل سوخت قاچاق را توقیف کردند که در این عملیات ها 180هزار لیتر سوخت قاچاق کشف وضبط و54 نفرخدمه آنها نیز دستگیر شدند.

سرهنگ جمالی ادامه داد: از آغاز امسال تاکنون 47 فروند انواع شناورهای صیادی توقیف که 30 تن ماهی و 28 هزار متر انواع تور از 184 صیاد غیرمجاز كشف و ضبط شده است.

فرمانده پایگاه دریابانی کیش در پایان خاطر نشان کرد: متاسفانه با توجه به اینکه اینگونه اقدامات غیرقانونی سود نامشروع بسیاری برای متخلفان دارد، برخی افراد هنجارشکن در این حوزه ورود می کنند که البته پلیس نیز در برخورد با این افراد با قاطعیت تمام همواره در صحنه حاضر است و امیدواریم با مجازات هایی که توسط مقام قضائی برای این افراد تعیین و اعمال می شود در آینده شاهد افزایش بازدارندگی مجازات ها و عدم ورود متخلفان به این حوزه باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون