نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      11:10:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:496


نسخه چاپی
بصیرت دینی و امر به معروف دو ويژگي برجسته پليس
گروه استان ها – چهارمحال و بختياري – مدیر اخلاق حوزه های علمیه کشور با بیان اینکه نيروي انتظامي در حفظ امنيت كشور خوش مي درخشد گفت: بصیرت دینی و امر به معروف دو ويژگي برجسته پليس است.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام "محمد همتیان" در گردهمايي آمرين به معروف و ناهيان از منكر فرماندهی انتظامي استان چهارمحال و بختياري قانونمندي را يك اصل در نيروي انتظامي و اساس كار پليس عنوان كرد و گفت: آنچه ما را در تحقق عدالت اجتماعي و اجراي صحيح قانون ثابت قدم و استوار نگه مي دارد ، اعتقاد به ولايت فقيه و پايبندي به ارزش هاي اسلامي و باورهاي ديني است.

مدیر اخلاق حوزه های علمیه کشور بر ضرورت ارتقاي معنويت و افزايش بينش سياسي كاركنان انتظامي تأكيد كرد و گفت: ماموران پليس به سبب ارتباط مستقيم و مستمر با مردم همواره بايد ارزش هاي اخلاقي و معنويات را مد نظر داشته باشند.

حجت الاسلام همتیان، بصيرت ديني و امر به معروف را دو ويژگي برجسته پليس برشمرد و خاطر نشان کرد :پيشگيري از آسيب ها و ناهنجاري هاي اجتماعي نيازمند يک عزم همگاني در اجراي اين فريضه مهم است.

وي عنوان داشت: خداوند براي جامعه بشريت يك راهنمای كامل به نام قرآن فرستاده است و توجه و عمل به قرآن به عنوان يك كتاب همه جانبه نگر هميشه راه گشاي بشر بوده و براي شما به عنوان مجريان قانون بايد يك اصل مهم باشد.

حجت الاسلام "محمد همتیان" از زحمات نيروي انتظامي در عرصه هاي مختلف در برقراري امنيت كشور تقدير و قدرداني كرد و گفت: نيروي انتظامي در حفظ امنيت كشور واقعا خوش مي درخشد.

وی بيان داشت: شما به عنوان حافظان امنيت در جامعه از جايگاه ويژه و بالايي برخوردار هستيد و بايد اين جايگاه را حفظ كنيد و نيروي انتظامي به عنوان بازوي مقتدر نظام در عرصه نظم و امنيت فداكاري و جانفشاني هاي بسيار كرده است كه شهداي اين عرصه مبين اين فداكاري ها و جانفشاني هاست.

مدیر اخلاق حوزه های علمیه کشور در پايان سبز قامتان و جان بركفان نيروي انتظامي را آبروي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران برشمرد و گفت: فرمانده نقش بسيار مهمي در كسب اين توفيقات بزرگ دارد و همه ما تحت فرماندهي معزز كل قوا و رهبر عزيزمان حضرت آيت الله عظمي خامنه اي به عنوان يك سرباز هميشه بايد دستورات و رهنمودهاي ايشان را سر لوحه كار خود قرار دهيم.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون