نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      11:23:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:550


نسخه چاپی
نیروی انتظامی یک نیروی دینی ،ارزشی و ولایی است
گروه استان ها – لرستان – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد گفت : نیروی انتظامی یک نیروی صد در صد دینی ،ارزشی و ولایی است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، حجت الاسلام والمسلمین " سیداحمد میرعمادی" در جمع عزاداران هیئت فاطمه زهرا(س) فرماندهی  انتظامی استان به مناسبت ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و شهادت امام سجاد (ع) گفت : از بین نهضت های به وجود آمده  نهضت امام حسین (ع) تنها نهضتی است که جاودانه شد .

وی علت جاودانگی نهضت عاشورا را بصیرت و معرفت ، تسلیم و رضا بودن ، عشق به عبادت ، شجاعت و شهامت و عشق به شهادت برشمرد  و گفت : از جمله ویژگی های بارز  یاران امام حسین (ع) معرف و بصیرت ، دست نکشیدن از امام زمان خود و تضرع بود که تا آخرین لحظه جان خود را نثار امام خود کردند .

امام جمعه خرم آباد با بیان این که امروز نیروی انتظامی در همه صحنه های زندگی  مردم نقش آفرینی دارد و مردم نیروی انتظامی را از خود می دانند گفت : نیروی نتظامی از جنس مردم و برای مردم است .

حجت الاسلام  والمسلمین میرعمادی گفت : عزاداری امروز مجموعه انتظامی استان حاوی شور و شعور حسینی و پیام مهم آن، سلاح معنویت است .

نماینده ولی فقیه در استان با بیان این که  نیروی انتظامی خود را به خطر می اندازد تا مردم در آسایش و آرامش باشند،  گفت : پلیس علاوه بر تامین نظم و امنیت در جلسات و محافل مذهبی با شور و شعور حسینی در کنار عزاداران حسینی حضور چشمگیر داشت که جای تقدیر و تشکر دارد .

گفتنی است ، در ابتدای مراسم  سردار "حاجی محمد مهدیان نسب"  با تسليت ايام سوگواري و عزاداری شهادت سرور و سالار شهيدان حضرت امام حسين  (ع) ) پليس را خادم عزاداران و سوگواران مکتب پرفيض اباعبدالله الحسين(ع) دانست و گفت : كاركنان انتظامي در طول ايام محرم و عزاداري ها  در جهت امنیت شهروندان تلاش كردند .

فرمانده انتظامی استان افزود : پلیس خود را سرباز ولایت و خادم مردم می داند و به آن افتخار می کند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون