نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      11:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:554


نسخه چاپی
توقیف ابزارآلات صنعتی قاچاق در دشتستان
گروه استان ها- بوشهر- جانشین فرمانده انتظامی استان از توقیف کامیون های حامل ابزارآلات صنعتی قاچاق به ارزش 15 میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ "حیدر سوسنی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: مبارزه با قاچاق کالا ماموریت مهم نیروی انتظامی در سال های اخیر بوده و از همین رو طرح های متعددی در دست اجرا داریم.

وی به اولویت پلیس استان بوشهر در کنترل محورهای مواصلاتی و برخورد با قاچاقچیان اشاره کرد و عنوان داشت: مأموران انتظامی ایستگاه بازرسی شهید صلاحی در محور خروجی شهرستان دشتستان حين كنترل وسايل نقليه عبوري به  2 دستگاه کامیون کشنده تریلر مشکوک و آن را  متوقف کردند.

سرهنگ سوسنی با اشاره به اینکه پس از بازرسی کامیون های توقیفی یک محموله بزرگ ابزارآلات صنعتی قاچاق کشف شد، عنوان داشت: کارشناسان مربوطه ارزش محموله را بالغ بر 15 میلیارد ریال برآورد کردند که پس از تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضائی شد.

جانشین فرمانده انتظامی استان بر ادامه اجرای طرح های مقابله ای پلیس با قاچاقچیان کالا تاکید و خاطرنشان کرد: بی تردید این مبارزه در صورتی موثر خواهد افتاد که مردم و سایر دستگاه ها در کنار ناجا خالصانه و مجاهدانه تلاش کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون