نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      11:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:91


نسخه چاپی
حادثه رانندگی با یک کشته و 2 مصدوم در چالوس
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک خودروی پراید با یک کشته و 2 مصدوم در محور مرزن آباد در شهرستان چالوس خبر داد .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور مرزن آباد به چالوس، بلافاصله ماموران کلانتری 13 مرزن آباد به محل حادثه اعزام شدند .

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه خودروی پراید با 3 سرنشین که همگی از اعضای یک خانواده بودند در این محور در حال حرکت بود که به دلایل نامعلومی از مسیر خود منحرف و واژگون شد .

سرهنگ قدمی با اشاره به این که راننده این خودرو به علت شدت صدمات و جراحات وارده در دم جان باخت، اظهار داشت: 2 سر نشین دیگر این خودرو مجروح و با حضور عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند .

وی در خاتمه با بیان این که علت حادثه توسط کارشناسان در دست بررسی است، خاطرنشان کرد:از عوامل اصلي بروز حوادث رانندگي و تلفات ناشي از آن خواب آلودگی، سرعت غير مجاز و عدم توجه به جلو است .

رئیس پلیس راه مازندران به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی ، پرهیز از عجله و شتاب و رعايت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضريب ايمني، امنیت و آرامش را برای خانواده خود فراهم کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون