نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/23      8:55:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:106


نسخه چاپی
مراسم محرم در کمال امنیت برگزار شد
گروه استان ها – تهران بزرگ – جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: مراسم محرم امسال در کمال امنیت و آرامش برگزار شد و در این ایام هیچ مورد امنیتی نداشتیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار "حمید هداوند" در کمیسیون عملیات با تاکید بر لزوم حضور فعال و با انگیزه در ماموریت های مختلف، بیان داشت:  نیروی انتظامی به فرموده مقام معظم رهبری مظهر اقتدار ملی است، از این روی لازم است که با تقید به نظم و انضباط تداعی کننده اقتدار و انضباط باشد.

وی با اشاره به اینکه در ماموریت های محرم پلیس پایتخت در حوزه های مختلف انتظامی و ترافیکی حضوری پررنگ و تاثیرگذار داشت، عنوان داشت:  از آنجایی که بیش از 13هزار هیئت در سطح حوزه تهران بزرگ داریم، با این حال بحمداله با تلاش همکارانم مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان امسال در کمال آرامش و بدون هیچ گونه مورد خاصی انجام شد.

سردار هداوندافزود: لازم است در ماموریت های انجام شده نقاط ضعف و قوت آنها مشخص شود، چرا که باید حرکتی روبه جلو داشته باشیم.

جانشین رئیس پلیس پایتخت با اشاره به اینکه مردم ولی نعمتان انقلاب هستند و ما خدمتگزار مردم هستیم بیان داشت: باید همه تلاش و هم و غم خود را صرف امنیت مردم کنیم و فراموش نکنیم که مردم ما قدردان خادمان خود در نیروی انتظامی هستند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون