نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      12:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:114


نسخه چاپی
مرگ 3 سرنشین سمند در برخورد با نیوجرسی
گروه استان ها-قم-رئیس پلیس راه استان از جان باختن 3 نفر از سرنشینان یک دستگاه خودرو سمند در اتوبان "قم-تهران" خبر داد .

سرهنگ "مختار پناهی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: صبح امروز در کیلومتر 15 اتوبان قم به سمت تهران یک دستگاه خودرو سمند با 5 سرنشین دچار حریق شد که 3 نفر از سرنشینان خودرو شامل مادر خانواده و 2 کودک 5 و 2 ساله در دم جان باخته و راننده و یک فرزند 9 ساله آسیب جزئی دیدند.

وی گفت: در این حادثه خودرو سمند پس از انحراف و برخورد با نیوجرسی شیب دار وسط اتوبان، واژگون شده که در ادامه با تیر چراغ برق وسط جاده نیز برخورد کرده و دچار حریق می شود.

رئیس پلیس راه استان قم افزود: طی تحقیقات کارشناسان پلیس راه راننده اذعان داشت از ساعت 2 بامداد به همراه اعضای خانواده از ملایر به سمت تهران در حرکت بوده و در طول مسیر نیز هیچ استراحتی نداشته که این حادثه به وقوع پیوسته است.

سرهنگ پناهی علت حادثه را از نظر کارشناسان پلیس راه استان قم، عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی از سوی راننده خودرو بیان کرد.

وی گفت: نیوجرسی وسط اتوبان "قم-تهران" اگرچه برای جلوگیری از خروج اتوبوس ها از جاده مناسب بوده و جلو حادثه تلخ تر گرفته می شود اما خودروهای شخصی به دلیل شیب نامناسب آن، پس از برخورد واژگون شده و حادثه ای که می تواند خسارتی باشد به حادثه فوتی تبدیل می شود.

رئیس پلیس راه استان قم با بیان این که بیش از 90 درصد خودروها پس از برخورد با نیوجرسی وسط اتوبان "قم-تهران" واژگون می شوند، تاکید کرد: چون شیب نیوجرسی ها از پایین به بالا ملایم نبوده و فقط پایین آن شیب دارد، این حوادث تشدید می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون