نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/23      10:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:61


نسخه چاپی
اقدامات پلیس در تامین امنیت عزاداری های ماه محرم قابل تقدیر است
گروه استان ها – زنجان – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، گفت : اقدامات پلیس در تامین نظم و امنیت مراسم عزاداری ماه محرم قابل تقدیر است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله " علی خاتمی " در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر زنجان با اشاره به اینکه عزاداری های مردم استان زنجان شهره جهانی پیدا کرده است افزود :  تلاش های شبانه روزی پلیس برای برقراری نظم و امنیت ترافیکی و انتظامی این مراسم قابل تقدیر است .

امام جمعه زنجان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: از تمام مردم، مسئولان، هیئات مذهبی، خطبا و ذاکرین پایتخت شور و شعور حسینی تقدیر و تشکر می‌کنیم که آنچه در توان داشتند را در مراسم سوگواری سیدالشهدا(ع) انجام داده و خطوط قرمز را رعایت کردند که با تلاش نیروهای نظامی، مراسم در امنیت کامل برگزار شد.

وی همچنین با اشاره به سالروز تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: سال ۶۴ برای تکمیل نیروی نظامی و پاسداری از انقلاب، سپاه پاسداران تشکیل شد و این نیروی نظامی متولد شده از بطن انقلاب بوده و آثار و برکات فعالیت آن را مشاهده می‌کنیم.

آیت الله خاتمی همچنین در ادامه با اشاره به اینکه پیام قیام سیدالشهدا (ع) بسیار وسیع و گسترده و جاودانه است، گفت: یکی از فرازهای برجسته پیام سیدالشهدا (ع)، اطاعت امر پروردگار و انجام تکلیف است. انسان به عنوان بنده فقط باید از خدا بترسد و از خداوند اطاعت کند و از غیر خدا نترسد و‌ این لازمه تقوا است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان  با تاکید بر اینکه دشمن به این نتیجه خواهد رسید که با ایران نباید با زبان زور سخن بگوید، گفت: دشمن ناچار است بپذیرد که با منطق و عقلانیت باید همه مردم در کنار هم در دنیا زندگی کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون