نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/23      7:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:52


نسخه چاپی
پلیس در برگزاری مراسم دهه اول محرم سنگ تمام گذاشت
گروه استان ها- خراسان شمالی- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بجنورد با اشاره به اینکه نیروی انتظامی وظیفه خود را به خوبی انجام داده، گفت: خوشبختانه مراسم دهه اول محرم در امنیت کامل برگزار شد و پلیس به صورت شبانه روزی در این مراسم سنگ تمام گذاشت.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "ابوالقاسم یعقوبی" در خطبه های نمازجمعه این هفته با گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، اظهار داشت: پلیس در کنار سایر نیروهای نظامی و امنیتی در این روزها با حضور گسترده و مقتدرانه خود از بروز هرگونه ناهنجاری و نا امنی جلوگیری کرد.

وی با اشاره به اینکه محرم یاران نیز در این روزها به کمک پلیس آمدند، افزود: امروز پلیس نشان داده که در دفاع از ارزش های اسلامی و نظام از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.

این مقام مسئول افزود: عزیزان ما در نیروی انتظامی بدون هیچ چشم داشتی در راه امنیت، از جان خود گذشته اند که خود نشانه جهاد فی سبیل الله است.

نماینده ولی فقیه در استان خدمت در نیروی انتظامی را یک توفیق الهی دانست و گفت: کسانی که در راه دفاع از مرزهای اسلامی و ارزش های نظام می کوشند بهترین بندگان خداوند متعال هستند که این توفیق، نصیب هرکس نمی شود.

امام جمعه بجنورد با اشاره به اینکه نیروی انتظامی وظیفه خود را به خوبی انجام داده است، گفت: خوشبختانه مراسم دهه اول محرم در امنیت کامل برگزار شد و پلیس به صورت شبانه روزی در این مراسم سنگ تمام گذاشت.

آیت الله یعقوبی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از فرماندهی انتظامی استان در برقراری نظم و امنیت دهه اول محرم عنوان داشت: امیدواریم به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی بر توفیقات این نیروی عزیز انتظامی روز به روز افزوده شود تا همانند سنوات گذشته بر لبیک گویی به منویات مقام عظمای ولایت امام خامنه ای عزیز پیشتاز باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون