نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/23      15:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:131


نسخه چاپی
توقیف محموله قاچاق 12 میلیاردی در کهگیلویه و بویراحمد
گروه استان ها – کهگیلویه و بویراحمد – فرمانده انتظامی استان گفت : ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان ، یک کامیون حامل بار قاچاق به ارزش 12 میلیارد ریال را توقیف کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" مهدی انصاری" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت : در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید مبارزه با قاچاقچیان، ماموران پلیس آگاهی استان با انجام کار اطلاعاتی ، رصد و کنترل دقیق محور های مواصلاتی شهرستان بویراحمد، از تردد یک دستگاه کامیون باری حامل بار قاچاق مطلع و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی، با ایجاد ایست و بازرسی مقطعی در یکی از جاده های شهرستان بویراحمد، خودروی مورد نظر را متوقف کردند.

وی افزود : در بازرسی از این خودرو که کالاهای قاچاق در زیر بار علوفه جاسازی شده بود،37 هزارو47 کیلوگرم گردوی خارجی21هزارو56 کیلوگرم بادام، و 73 هزار و 313 عدد ابزار آلات فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

سردار انصاری با اشاره به اینکه در این رابطه یک متهم دستگیر و تحویل مرجع قضائی شد تصریح کرد : کارشناسان ارزش ریالی این محموله قاچاق را 12 میلیارد ریال برآورد کردند.

فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان خاطر نشان کرد : سودجویان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند، نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتی و کنترل تحرکات، با هر گونه فعالیت سودجویانه ، قاطعانه برخورد خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون