نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/24      9:47:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:205


نسخه چاپی
کشف 408 کیلو حشیش در پوشش مسافرت خانوادگی
گروه استان ها_اصفهان_فرمانده انتظامی استان از کشف 408 کیلو حشیش در بازرسی از یک سواری پژو پارس و دستگیری 3 سوداگر مرگ که در پوشش مسافرت خانوادگی قصد انتقال این محموله را داشتند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ،سردار "مهدی معصوم بیگی" اظهار داشت: بعد از ظهر روز گذشته ماموران انتظامی شهرستان "خور و بیابانک" طرح مقطعی ایست و بازرسی را در محورهای فرعی"بیاضه- رباط" و" حاجی اباد- بیاضه" اجرایی کردند.

وی با اشاره به اینکه ماموران حین اجرای طرح به یک سواری پژو پارس به رانندگی یک آقا و سرنشینی 2 خانم مشکوک و آن را متوقف می کنند بیان داشت: راننده و سرنشینان خودرو با اعلام این موضوع که در حال مسافرت خانوادگی هستند قصد فریب دادن ماموران را داشتند که هوشیاری پلیس مانع از این کار شد و خودرو را بازرسی کردند.

سردار معصوم بیگی اظهار داشت: بحمدالله در بازرسی دقیق از این خودرو 408 کیلو حشیش که به صورت ماهرانه ای در صندوق عقب جاساز شده بود کشف و قاچاقچیان ناکام ماندند.

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت : محموله و خودروی قاچاقچیان توقیف و 3 سوداگر مرگ نیز پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل داده شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان مواد مخدر را یک ابر آسیب دانست و از خانواده ها خواست، نظارت بیشتری بر فرزندان خود داشته باشند ، نسبت به رفت وآمد و شناخت همسالان و دوستان آنها حساسیت ویژه ای داشته باشند و هر گونه اخبار مرتبط با مواد مخدر را در اسرع وقت از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون