نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/24      12:1:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:154


نسخه چاپی
جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا:
تا آخرین قطره خون در مقابل دشمنان نظام و انقلاب خواهیم ایستاد
گروه ناجا - جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا با بیان اینکه تا آخرین قطره خون در مقابل دشمنان نظام ایستادگی می کنیم، گفت: امروز همه ما وظيفه داريم همچون گذشته راه شهدا را ادامه دهيم و اجازه ندهیم خون شهيدان كه مايه عزت و اقتدار كشور است، پایمال شود.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حبیب اله جان نثاری" در یادواره 1200شهید یگان های ویژه ناجا، (یاد بود 128شهید یگان ویژه استان آذربایجان شرقی) با تاکيد بر اينکه امروز همه ما وظيفه داريم همچون گذشته راه شهدا را ادامه دهيم و اجازه ندهیم خون شهيدان كه مايه عزت و اقتدار كشور است پایمال شود، اظهار داشت: اين يک اعتقاد قلبي و نشات گرفته از باور ديني ماست و زنده نگه داشتن نام و ياد و خاطره شهدا راهبردی ارزشمند از توانمندي هاي ايران اسلامي در مقابل دسيسه هاي دشمنان است.

وي با بیان اینکه تا آخرین قطره خون در مقابل دشمنان نظام و انقلاب خواهیم ایستاد، افزود: همانطور که شهيدان در حفظ و حراست از وطن و پيروي از رهبر خود جانفشاني کردند، ما نيز بايد در پيروي از اهداف و آرمان هاي آنان، تبعيت از فرامين مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و حمايت از خانواده هاي گرانقدر شهيدان کوشا باشيم.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا با تاكيد بر مقام بسيار والاي شهدا در پیشگاه حضرت احدیت تصریح کرد: شهادت، بالاترين اجر و مزد جهاد در راه خداست، عزت و امنيت امروز کشور ماحصل رشادت ها و خون هاي پاك شهداي اين مرز و بوم است، شهدايی که براي حفظ نظام جمهوري اسلامي و امنیت و آرامش امروز ما جان خود را نثار کردند بنابراین نباید اجازه داد عده ای قلم به دست فرهنگ جهاد و شهادت را تضعیف و کمرنگ کنند.

سردار جان نثاری با اشاره به اینکه ياد و خاطره شهدا بايد براي هميشه در جامعه زنده بماند، گفت: شهدا چراغ راه جامعه هستند که با ايثار خود به همه نشان دادند كه توطئه‌هاي دشمنان قسم خورده کشورمان نخواهد توانست بر اين ملت مصمم پيروز شود.

وی امنیت امروز کشور را مرهون جان نثاری های شهدا برشمرد و اظهار داشت: شهادت افتخار بزرگي است که شامل حال خوبان عالم می شود و ثمره آن نيز گسترده است؛ بی‌شک امنیت یکی از ثمرات آن است که این مهم نشأت گرفته از بركت خون شهداست و امروز وظيفه ماست تا از اين امنيتي كه شهدا براي ما به ارمغان آورده‌اند، پاسداري كنيم.

سردار جان نثاری همچنین به پاره ای از تفاوت های دوران دفاع مقدس و شرایط و وضعیت امروز کشور اشاره و تصریح کرد: بدون تردید جنگ امروز از جنگ نظامی به مراتب سخت تر و خطرناک تر است که با نفوذ فرهنگی سعی در تخریب جوانان و خانواده ها دارد که می توان با تبیین ارزش ها، آرمان ها و دستاوردهای شهدا در مقابل تهدیدات و آسیب های دشمنان جامعه را واکسینه کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون