نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/24      12:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:258


نسخه چاپی
پلیس کهنوج قاچاقچیان را ناکام گذاشت
گروه استان ها-كرمان- فرمانده انتظامي کهنوج از كشف 129كيلو ترياك و دستگیری 2 سوداگر مرگ در کار اطلاعاتی مشترک پلیس استان هرمزگان و پلیس این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ "شاهپور بهرامی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کهنوج طی یک هم افزایی اطلاعاتی با پلیس مبارزه با موادمخدر استان هرمزگان متوجه شدند، قاچاقچيان يك محموله مواد مخدر را به نقطه اي مشخص در این شهرستان انتقال داده و قصد دارند آن را به مناطق مركزي كشور منتقل كنند.

 سرهنگ بهرامی بيان داشت: در این رابطه ماموران پس از شناسايي محل دپوي مواد افیونی در یک منزل طی عملياتي در بازرسی از آن 119 کيلو ترياک کشف و یک قاچاقچي را دستگير كردند.

وی اظهار داشت: ماموران در ادامه این عملیات از دپوي موادمخدر در یک مکان دیگر نیز مطلع شده و در بازرسی از این محل 10کیلو تریاک كشف و یک قاچاقچی را دستگیر كردند.

فرمانده انتظامي کهنوج خاطرنشان كرد: پليس با اشرافيت اطلاعاتي و تقويت تيم هاي عملياتي، تمام تلاش خود را به كار مي گيرد تا همواره حوزه امن و وسيع استان براي سوداگران مرگ و ديگر برهم زنندگان امنيت نا امن باشد كه در اين زمینه لازم است مردم نيز با جديت بيشتري با خادمان خود همكاري كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون