نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/24      13:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:310


نسخه چاپی
تبلور هم افزایی و انگیزه عاشورایی رویکرد جهادی یگان ویژه در ماموریت اربعین حسینی (ع)
گروه ناجا - فرمانده تیپ دوم یگان های ویژه ناجا رویکرد جهادی این یگان را در ماموریت اربعین حسینی (ع) تبلور هم افزایی و انگیزه عاشورایی دانست و گفت: عشق و ارادت به ساحت مقدس اهل بیت (ع) اشتیاق خاصی را در بین خادمان حضرت سیدالشهدا در مجموعه یگان های ویژه ناجا ایجاد کرده است.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "غلامرضا اشرفی" در جمع فرماندهان و مسئولان تیپ دوم یگان های ویژه ناجا، خدمت و تلاش صادقانه همه دستگاه های خدمات رسان، خصوصا پلیس به زائران حضرت سیدالشهدا (ع) در کنگره عظیم پیاده روی اربعین را، پدیده ای نو ظهور در جهت حفظ کرامت و همدلی مسلمانان کشورهای جهان و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر دشمنان دانست.

وی با بیان اینکه کلیه اقدامات زیرساختی در مسیر پل زائر تا پایانه مرزی شهر مهران با نظارت کارشناسی شده در مراحل پایانی است، عنوان کرد: با توجه به تجربیات بسیار ارزشمند سال های گذشته مجموعه یگان های ویژه در ماموریت اربعین، اقداماتی از قبیل استقرار قرارگاه های تاکتیکی، نصب و استقرار گیت های چهارگانه در مسیر پل زائر تا میدان اربعین پایانه مرزی مهران، سازماندهی و تشکیل قرارگاه های فرعی و همچنین استقرار پایگاه فرهنگی به منظور تسهیل در امر تردد زائران و جلوگیری از ازدحام احتمالی زائران توسط مجموعه قرارگاه ظفر صورت گرفته است.

فرمانده تیپ دوم یگان های ویژه ناجا اظهار داشت: با توجه به تهدیدات منطقه ای و لزوم به کارگیری تمهیدات امنیتی، اقدامات بسیار خوبی تاکنون در مرزهای زمینی کشور خصوصا شهر مرزی مهران انجام و طرح های متعدد کنترلی و اطلاعاتی نیز همزمان با شروع ماموریت پیش بینی شده است.

سرهنگ اشرفی رویکرد جهادی یگان های ویژه در ماموریت اربعین حسینی (ع) را تبلور هم افزایی و انگیزه عاشورایی این مجموعه ارزشی دانست و گفت: عشق و ارادت به ساحت مقدس اهل بیت (ع) شور و اشتیاق خاصی را در بین جوانان و خادمان حضرت سیدالشهدا (ع) در مجموعه یگان های ویژه ناجا ایجاد کرده است که همگان با در پیش گرفتن روحیه جهای برگرفته از نهضت عاشورایی از هیچ کمک، همیاری، تلاش مجاهدانه و ... در زمینه فراهم سازی هرچه بهتر فضای خدمت به زائران دریغ نکرده اند.

وی امنیت پایدار ایران اسلامی را مرهون رشادت های شهدای عزیز میهن، رهبری و مدیریت فرمانده معظم کل قوا (مدظله العالی) و همدلی آحاد جامعه و نیروهای مسلح دانست و گفت: حفظ ارزش‌هاي نظام و ارتقای امنيت و مقابله با اخلال‌گران نظم و امنيت و برقراري انضباط مهمترين وظيفه پليس است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون