نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/24      15:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:291


نسخه چاپی
تمهیدات ویژه پلیس اصفهان برای روزهای پایانی شهریورماه
گروه استان ها _ اصفهان _ فرمانده انتظامی استان از تمهیدات ویژه برای روزهای پایانی شهریور ماه به منظور برخورد با تخلفات و جلوگیری از حوادث رانندگی در جاده های استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" مهدی معصوم بیگی" گفت: آمارها و تحقیقات پلیس حاکی از آن است که همه ساله در روزهای پایانی شهریور ماه ، حوادث ناگوار رانندگی در جاده ها رخ می دهند که عامل انسانی نقش حائز اهمیتی در وقوع این حوادث دارند.

وی سرعت و سبقت غیر مجاز، استفاده از تلفن همراه حین رانندگی، نبستن کمربند ایمنی توسط همه سرنشینان خودرو، حواس پرتی و رانندگی با حالت خستگی و خواب آلودگی را از جمله موارد خطرناک و حادثه ساز عنوان کرد و گفت: اگر همه رانندگان به این نکات توجه جدی داشته باشند، قوانین و مقررات را رعایت کرده و با دقت و آرامش به رانندگی بپردازند حتماً میزان تصادفات و تلفات جاده ای ما به میزان بسیار بالایی کاهش پیدا می کند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان در ادامه از تمهیدات ویژه این فرماندهی برای امنیت جاده های استان در روزهای پایانی شهریور ماه خبر داد و گفت: امکانات خوبی در اختیار پلیس راه قرار گرفته و کارهای کارشناسی لازم انجام گرفته است.

سردار معصوم بیگی اظهار داشت: ظرفیت نیروی انسانی پلیس راه در جاده و شهرها را حدود 30 درصد افزایش دادیم تا کمک موثری شود و روزهای آخر تابستان با حداقل تصادف و سانحه سپری شده و مشکل خاصی به وجود نیاید.

فرمانده انتظامی استان اصفهان همچنین از اجرای طرح جامع روان سازی ترافیک در هفته اول مهرماه خبر داد و گفت: در هفته اول مهرماه نیز که بیشتر والدین، فرزندان خود را برای رفتن به مدرسه همراهی می کنند با حجم بسیار زیادی از ترافیک در شهرهای به ویژه کلانشهر اصفهان روبه رو می شویم که در این خصوص یک طرح جامع تدارک شده تا در حوزه روان سازی ترافیک و نظم و امنیت اقدامات مقتضی صورت گیرد.

سردار معصوم بیگی، گفت: با همکاری پلیس و آموزش و پرورش نظارت و کنترل ویژه ای بر روی سرویس های مدارس انجام گرفته و به خانواده ها هم توصیه می کنم از سرویس های تایید صلاحیت شده برای انتقال فرزندانشان به مدارس استفاده کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون