نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      8:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:102


نسخه چاپی
استان فارس از امنيت پايدار و مطلوبي برخوردار است
گروه استان‌ها- فارس- استاندار فارس با بيان اينكه اين استان از امنيت خوب و پايداري برخوردار است، گفت: اين يك نعمت بزرگي است كه خداوند نصيب مردم قدرشناس كرده است.

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، دكتر "عنايت اله رحيمي" در حاشيه بازديد از كشفيات پليس فارس، با توجه به امنيت مطلوب در استان، عنوان كرد: اعتقاد دارم اين امنيت خوبي كه در فارس حاكم است به دليل هماهنگي و همدلي بين شوراي تامين، همكاري مردم با مسئولان و از خود گذشتگي و ايثار كاركنان نيروي انظامي است.

دكتر "رحيمي" در ارتباط با فضاي مجازي بيان كرد: آسيب‌هاي اين فضا جوامع امروز را هدف قرار داده است و ما هم جز آنها هستيم كه مي طلبد مراكز فرهنگي آموزشي، خانواده‌ها و رسانه‌ها با فرهنگ سازي، آموزش و مراقبت رسالت خود را انجام دهند تا مردم در اين زمينه دچار مشكلات نشوند.

استاندار فارس تصريح كرد: نيروي انتظامي كشور هزينه‌هاي مادي و جاني زيادي را در برخورد با قاچاقچيان و سوداگران مرگ را هر سال متحمل مي شود كه قطعا نياز است پيگيري‌هاي برون مرزي در اين زمينه صورت بگيرد تا كشورهاي حاشيه همكاري بيشتري در اين زمينه داشته باشند.

رئيس شوراي تامين استان از تلاش‎هاي بسيار خوب مجموعه نيروي انتظامي فارس در برخورد با مجرمان فضاي مجازي، سارقان و برهم زنندگان نظم و امنيت تقدير و تشكر كرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون