نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      8:39:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:79


نسخه چاپی
توقيف محموله 7 ميلياردي در عمليات پليس ساوه
گروه استان ها - مركزي - فرمانده انتظامي استان از توقيف يك محموله قاچاق 7 ميلياردی در عمليات پليس شهرستان ساوه خبر داد.

 

سرهنگ"حسن مفخمي شهرستاني"در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با اشاره به آغاز طرح ويژه پليس استان در مبارزه با قاچاق كالا گفت: مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي شهرستان ساوه در انجام تحقيقاتی، از تردد يك كاميون حامل كالاي قاچاق از محورهاي مواصلاتي اين شهرستان مطلع شده و بلافاصله برنامه ريزي لازم را براي شناسايي و توقيف آن آغاز کردند.

وی خاطر نشان کرد: در تمهيدات اجرايي پليس، خودروی مورد نظر در حال تردد در يكي از محورهاي مواصلاتي اين شهرستان شناسايي و در عملياتي متوقف شد.

فرمانده انتظامی استان مرکزی بیان داشت: در تحقيقات اوليه از راننده، وی اذعان داشت كه محموله داراي بارنامه قانوني است كه در بررسي دقيق مشخص شد كه بار وسيله نقليه با اسناد ارائه شده داراي مغايرت بوده و کامیون حامل بار قاچاق است.

سرهنگ مفخمی شهرستانی با اشاره به این که محموله قاچاق توقیفی، از یکی از استان های جنوبی بارگیری و به مقصد تهران حمل می شده است، یادآور شد: مأموران در بازرسی از خودروی مذکور موفق به کشف ۴۰ حلقه لاستیک خودرو سواری و لیفتراک، يك هزار و 570 عدد ابزارآلات، ۱۴۰ قطعه لوازم یدکی خودرو سواری،  ۴۰۰ عدد لامپ ال ای دی،۱۰ عدد موتور خودرو سواری و ۶ عدد گیربکس سواری، یک دستگاه سونوگرافی و ۲ دستگاه بستنی ساز خارجی قاچاق شدند.

این مقام عالي انتظامی در استان مركزي با بیان این که از در ارزيابي کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهی ارزش این محموله قاچاق 7 ميليارد و 32 ميليون ريال برآورد شده، افزود: در اين عمليات، راننده کاميون دستگير و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائي معرفی شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون