نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      9:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:187


نسخه چاپی
اقتدارپلیس و احساس امنیت شهروندان در گرو تقویت یگان های امداد
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس پلیس پیشگیری ناجا حضور بلادرنگ ماموران یگان امداد را در رسیدگی به امدادخواهی مردم اقدامی مجاهدانه دانست و گفت: اقتدار پلیس و احساس امنیت شهروندان در گرو تقویت یگان امداد است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "محمد شرفی" در دیدار با کارکنان یگان امداد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ بر لزوم حفظ هوشياري، نظم و انضباط که از محورهای اصلي و اساسي ماموریت های پلیسی است، تاکید کرد و گفت: بر آن هستیم تا با ارتقاء نظم، انضباط، حمایت های همه جانبه و تعالی رفتار سازمانی در آینده ای نزدیک شاهد تحول در این یگان های خدمتگزار باشیم.

وی از سیاست های ستاد کل نیروهای مسلح و هیئت رئیسه ناجا مبنی بر تقویت همه جانبه یگان های امداد سراسر کشور خبر داد  و گفت: اقتدار پلیس و احساس امنیت شهروندان در گرو تقویت یگان های امداد است.

رئیس پلیس پیشگیری ناجا با قدردانی از اقدامات کارکنان یگان امداد در پیشگیری از هرگونه جرم و وقایع ناگوار و پوشش امنیتی در ایام محرم افزود: حضور بلادرنگ ماموران یگان امداد در رسیدگی به امدادخواهی مردم اقدامی مجاهدانه است.

وی ادامه داد : خدا را شاکریم که با درایت فرماندهان و مسئولان، تلاش حداکثری کارکنان و همکاری مردم با خدمتگزاران خود در دهه اول محرم شاهد هیچ گونه مورد خاصی نبودیم .

سردار شرفی در پایان انتصاب سرهنگ "القاصی مهر" را به سمت فرماندهی یگان امداد فاتب تبریک گفت و خاطرنشان کرد: ماموریت یگان امداد در راستای تامین نظم و امنیت مهم و حضور فعالانه گشت های موتوری و خودرویی یگان امداد در سطح شهر نمایشی از اقتدار پلیس و موجب افزایش احساس امنیت بین شهروندان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون