نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      9:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:123


نسخه چاپی
دستگیری اعضای باند قاچاق موادمخدر به همت پلیس فرودگاه
گروه ناجـا- فرمانده پلیس فرودگاه های کشور از دستگیری اعضای باند ترانزیت مواد مخدر به سایر کشورها از طریق مرز هوایی خبر داد.

سردار "حسن مهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: همکارانم در اداره مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه مشهد در راستای  عمل به وظایف ذاتی موفق به ردیابی و شناسایی اعضای باند ترانزیت  مواد مخدر  به سایر کشورها شدند.

وی افزود: اعضای این شبکه گسترده قاچاق، اقدام به انتقال مواد مخدر از مسیرهای پروازی  به کشورهای همسایه  می کردند که در دام پلیس فرودگاه مشهد گرفتار شدند.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور ادامه داد:  اعضای باند مذکور قصد انتقال مواد مخدر به بندر امام (ره) و بعد از آن از طریق پروازی به کشور ترکيه را داشتند که با اقدامات اطلاعاتي و عملیات پلیسی به دام ماموران افتادند.

وی تصریح کرد: طی اقدامی مشترک با اداره عمليات ويژه مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان هرمزگان خودروی حامل مواد مخدر قاچاقچیان در ورودي شهرستان بندرعباس متوقف، راننده و هم دستانش دستگیر و پس از بازرسی خودرو 18 بسته حدود يک کيلویی موادمخدر صنعتی که به طرز کاملا حرفه اي و ماهرانه در جداره آبگرمکن صنعتی جاسازي شده بود، کشف شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون