نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      10:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:211


نسخه چاپی
پلیس سوادکوه؛ ناجی علی اصغر کوچولو

گروه استان ها – مازندران – فرمانده انتظامی شهرستان "سوادکوه" از پیدایش کودک 6 ساله ای به نام "علی اصغر" حین برگزاری مراسم عاشورای حسینی و بازگرداندن وی به آغوش خانواده توسط ماموران وظیفه شناس خبر داد .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "مهدی خادمی" با اعلام این خبر، گفت:" استوار جلال شيرآقايي" و سرباز وظیفه " فلاحتي" از ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی حین برقراری نظم و امنیت ترافیکی مراسم عاشورای حسینی در شهر"زیرآب" سوادکوه به یک پسربچه 6 ساله که با چشمان گریان در حال تردد در بین جمعیت بود، برخورد کردند.

وی تصریح کرد: ماموران وظیفه شناس با صحت عمل و حس مسئولیت پذیری با مراجعه به کودک و بررسی موضوع دریافتند، این کودک خردسال گم شده و به دنبال خانواده اش می گردد.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، افزود: علي اصغر 6 ساله که حين برگزاری مراسم عزاداري امام حسين (ع) در روز عاشورا از خانواده اش جدا شده و به شدت ترسیده بود با کمک پلیس توانست خانواده اش را پیدا کند.

سرهنگ خادمی اظهار داشت: خانواده این کودک خردسال طی تماس تلفنی با دفتر نظارت همگانی پلیس از تلاش و زحمات کارکنان انتظامي شهرستان سوادكوه و این دو مامور وظیفه شناس قدردانی کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون