نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      11:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:241


نسخه چاپی
اعضای باند سارقان روانه زندان شدند
گروه استان‌ها- فارس- جانشين پليس آگاهي استان از دستگيري اعضاي باند 3 نفره سارقان منزل و كشف 30 فقره سرقت از آن‌ها در شيراز خبر داد.

 

 

سرهنگ  "كاووس حبيبي" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت سریالی منزل در شهرستان شیراز، موضوع شناسايي و دستگيري باند سارقان به صورت ويژه در دستور كار ماموران قرار گرفت.

وي ادامه داد: در بررسي هاي انجام شده توسط کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي، مشخص شد سارقان در اوایل شب خصوصا ایام تعطیل که شهروندان براي تفریح و یا دید و بازدید از منزل خود خارج می شوند با ورود به منازل اقدام به سرقت اموال کم حجم و با ارزش می كنند.

جانشين پليس آگاهي استان تصريح كرد: کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهي با انجام اقدامات فني و اطلاعاتي، موفق به شناسايي اعضاي باند سارقان منزل در يكي از محله‌هاي شيراز شدند.

سرهنگ "حبيبي" با بيان اينكه ماموران موفق شدند در يك عمليات ضربتي هر 3 نفر سارقان منزل كه اعضاي يك باند بودند را دستگير و به پليس آگاهي منتقل كنند، تصريح كرد: متهمان در بازجويي فني و تخصصي و مواجه شدن با ادله و مستندات پليس چاره اي جز بيان حقيقت نداشتند و به 30 فقره سرقت منزل در شيراز اقرار كردند.

اين مقام انتظامي با اشاره به اينكه در بازرسي از پاتوق سارقان، 10 دستگاه تلفن همراه، دوربين عکاسي و تلويزيون ال اي دي كشف شد، به شهروندان توصيه كرد: در صورت خروج از منزل و مسافرت طولانی، منازل خود را به افراد مورد اعتماد خصوصا همسایگان بسپارند و حتي الامكان منازل خود را مجهز به آژیر و دوربین مدار بسته كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون