نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      12:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:283


نسخه چاپی
کشف حشیش در فریمان
گروه استان ها_ خراسان رضوی _ جانشین فرماندهی انتظامی استان از توقیف خودرو پژو405 حامل بیش از 101 كيلو و 400 گرم حشيش در شهرستان فریمان خبر داد.

 

 

سرهنگ"ابراهیم قربان زاده " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح این خبر اظهار داشت: به دنبال تشديد طرح هاي مقابله با قاچاقچیان و در پي اقدامات علمي و تخصصي، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدرفریمان با همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، دريافتند افرادي قصد دارند محموله اي از مواد مخدر را از استان هاي جنوبي به مرکز استان منتقل كنند.

وي افزود: ماموران انتظامی پس از کسب اطلاع از اين موضوع اقدامات گسترده اي براي شناسايي و دستگيري افراد مذكور انجام دادند و سرانجام اکيپ هاي عملياتي پلیس در يك عمليات ضربتي هنگامي كه اين قاچاقچيان با خودرو پژو405 وارد يكي از محورهاي مواصلاتي شهرستان فریمان شدند، نسبت به متوقف آن اقدام كردند.

سرهنگ قربان زاده بيان داشت: ماموران با اجرای طرح مهار و رعایت قوانین به کارگیری سلاح و شليك گلوله به سمت لاستیک توانستند خودرو موردنظر را متوقف و راننده و سرنشین آن را دستگير كنند.

این مقام انتظامی تصریح كرد: ماموران انتظامی در بازرسي از این خودرو 101 کيلو و 400 گرم موادمخدر از نوع حشيش را کشف کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان خراسان رضوی با بيان اينكه هر 2 متهم به همراه پرونده تشکیل شده تحويل مراجع قضائي شدند، از شهروندان به خاطر همکاري و اطلاع رساني به موقع تشکر و قدرداني کرد و خاطر نشان کرد: همکاري خوب مردم با نيروي انتظامي مي تواند نقش موثري درمقابله با قاچاقچيان مواد مخدر داشته باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون