نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      14:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:87


نسخه چاپی
کار انتظامی با حساسیت ها، پیچیدگی ها و مشکلات آمیخته است

گروه استان ها ـ سمنان ـ رئیس پلیس راه کشور با تاکید بر این که کار انتظامی و حرفه پلیسی با مشکلات، پیچیدگی ها و حساسیت های خاصی آمیخته است خاطرنشان کرد: در مجموعه پلیس راه انسان های بزرگ و باشرافتی حضور داشته و دارند که از همه چیز خود برای خدمت به مردم می گذرند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "سید تیمور حسینی" در نشستی تخصصی با ماموران پلیس راه استان سمنان با تاکید بر این که کار انتظامی و حرفه پلیسی با مشکلات، پیچیدگی ها و حساسیت های خاصی آمیخته است اظهارداشت: باید به تکلیف مان به خوبی عمل کنیم و قدر خودمان و فرصت خدمت را بدانیم.

سردار حسینی با بیان این که رسیدگی به رفاه و معیشت ماموران پلیس راه را با جدیت دنبال می کنیم خاطرنشان کرد: در مجموعه پلیس راه در سطح کشور انسان های بزرگ و باشرافتی حضور داشته و دارند که از همه چیز خود برای خدمت به مردم می گذرند.

این مقام ارشد ناجا، به روزرسانی و فاصله گرفتن از روزمرگی را از ضروریات کار پلیس دانست و گفت: محیط خدمت را به محلی بانشاط تبدیل کنید.

وی افزود: معتقدم یک فرمانده و مسئول در عین حال که باید فردی مقتدر باشد می تواند فردی خوشرو و مهربان هم باشد.

رئیس پلیس راه کشور به سختی های دوران خدمت خود اشاره و به کارکنان پلیس راه توصیه کرد: کار را برای دیده شدن انجام ندهید بلکه کارتان را اصولی، محکم و درست انجام بدهید آن وقت به خوبی دیده می شود.

به گفته سردار حسینی، باید با تلاش و رفتار مناسب به جایی برسیم که عموم مردم با دیدن پلیس احساس آرامش و امنیت خاطرداشته باشند و مجرمان و متخلفان با مشاهده ماموران ناجا لرزه به تنشان بیفتد.

در ادامه این نشست سردار حسینی به پرسش های گوناگون ماموران پلیس راه استان سمنان در فضایی صمیمانه پاسخ گفت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون