نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      14:14:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:160


نسخه چاپی
برخورد 2 وانت در محور"سراوان-کوهک"

گروه استان ها-سيستان و بلوچستان–برخورد 2 دستگاه وانت تویوتا در محور"سراوان-کوهک "2 کشته برجای گذاشت.

 

سرهنگ "کشواد بهروزی زاده" رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح جزئيات اين حادثه گفت: ساعت 19:08 دقیقه شب گذشته یک فقره تصادف فوتی در محور "سراوان-کوهک" (کیلومتر 55 فرعی بم پشت) به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اعلام و بلافاصله تیم گشت تصادفات پلیس راه به همراه نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 وی تصریح کرد: در بررسی ماموران گشت پلیس راه در محل حادثه مشخص شد، يك  وانت تویوتا آبی رنگ با یک وانت تویوتا سبز رنگ با 3 سرنشین برخورد کرده است.

سرهنگ بهروزی زاده عنوان کرد: در این حادثه 2 تن از سرنشینان خودرو وانت سبز رنگ به علت شدت جراحات وارده فوت و اجساد آنها با کمک نیروهای امدادی به سردخانه منتقل شدند.

رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: علت تصادف توسط کارشناسان پلیس راه تجاوز به چپ وانت آبی رنگ اعلام شده است.

وی با توجه به دو طرفه بودن اکثر محورهای مواصلاتی استان سیستان و بلوچستان از رانندگاني که قصد تردد در این محورها را دارند، خواست در مسير مجاز خود حركت كنند و از تجاوز به چپ بپرهيزند تا سفري ايمن براي خود و ديگران به همراه داشته باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون