نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      15:19:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:151


نسخه چاپی
کاهش 52 درصدی جان باختگان حوادث جاده ای در خراسان شمالی
گروه استان ها- خراسان شمالی- فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در شهریور ماه سال جاری جان باختگان حوادث جاده ای 52 درصد نسبت به مدت مشابه کاهش داشته، گفت: تلاش برای آرامش و امنیت مسافران و شهروندان با جدیت بیشتری در دستور کار قرار دارد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار"علیرضا مظاهری" صبح امروز در جمع کارکنان انتظامی استان با اشاره به اینکه پایان شهریور ماه با اوج مسافرت ها مواجه هستیم، اظهار داشت: خوشبختانه در سطح محور های استان عوامل انتظامی و پلیس راه با قدرت پای کار هستند و برای کاهش حوادث رانندگی تلاش می کنند.

وی با اشاره به اینکه خوشبختانه از ابتدای سال جاری تا کنون در حوزه جان باختگان حوادث رانندگی 18 درصد کاهش داشتیم، افزود: در سال گذشته نیز با تلاش تمام کارکنان در حوزه های برون و درون شهری خوشبختانه توانستیم در بحث کاهش تصادفات و کاهش مجروحان و جاباختگان رتبه برتر را کسب کنیم.

سردار مظاهری با بیان اینکه تلاش برای تداوم این روند باید با جدیت در دستور کار قرار گیرد، یاد آور شد: روحیه جهادی و کار گروهی و خصوصا توکل به خداوند متعال باعث خواهد شد تا در اجرای ماموریت های محوله موفق باشیم.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در شهریور ماه سال جاری جان باختگان حوادث جاده ای 52 درصد نسبت به مدت مشابه کاهش داشته است، گفت: تلاش برای آرامش و امنیت مسافران و شهروندان با جدیت بیشتری در دستور کار قرار دارد.

سردار مظاهری در پایان ضمن تقدیر از عملکرد پرسنل انتظامی استان در حوزه برقراری نظم و امنیت در ایام مختلف سال خصوصا ایام محرم، یاد آور شد: با توجه به اینکه در این ایام اکثر مردم در حال سفر هستند و زمینه سرقت نیز فراهم است لذا انتظار می رود تا با اجرای طرح های لازم از بروز جرایمی همچون سرقت پیشگیری شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون