نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      15:20:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:136


نسخه چاپی
کشف 2 میلیارد ریال کالای قاچاق از یک انبار در باوی
گروه استان ها- خوزستان – فرمانده انتظامی استان از كشف 2 میلیارد ریال کالای قاچاق از یک انبار در شهرستان باوی خبر داد.

سردار"حیدر عباس زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بيان داشت: در راستاي مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید برخورد با قاچاقچیان، ماموران پلیس آگاهی شهرستان باوی با رصد اطلاعاتی از یک انبار دپو کالای قاچاق مطلع و با تلاش شبانه روزی و پس از هماهنگی با مراجع قضائی انبار را شناسایی و جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

این مقام ارشد انتظامی افزود: ماموران پلیس در بازرسی از این انبار۵۰ عددکیف زنانه، 17 گونی ۲۲ کیلویی بادام ، 160 عدد کاپشن ، 2 عددکولرگازی 24 هزار ، 2 عدد موتور کولر ۲۴هزار ، ۳۷۵ جفت کفش و 360 طاقه پارچه خارجی، فاقد مجوز گمرکی که در حال بارگیری بودند را كشف كردند.

سردار عباس زاده با اشاره به دستگيري یک متهم در اين رابطه، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 2 میلیارد ریال برآورد کردند که متهم پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی داده شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان خاطرنشان کرد: سودجويان و مخلان اقتصاد داخلي کشور بدانند نیروی انتظامی با اشراف اطلاعاتي و کنترل تحرکات، با هرگونه فعاليت سودجويانه قاطعانه برخورد خواهند کرد و برای پاسداري از سرزمين عزيزمان تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون