نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      15:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:161


نسخه چاپی
کشف 100 کيلو گرم حشیش درپایتخت
گروه استان ها- تهران بزرگ- رئیس پليس مبارزه با مواد مخدر پايتخت از کشف 100 کیلو و 500 گرم حشیش و دستگیری 3 سوداگر مرگ خبر داد.
 

سرهنگ "محمد بخشنده " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با دريافت گزارش مردمي مبني بر اینکه فردی قصد دارد مقداری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور خریداری و به شهر تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختيار ماموران پایگاه نهم پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت قرار گرفت.

اين مقام انتظامي بیان داشت: در ادامه تحقیقات انجام شده مشخص شد که متهم قصد دارد با همکاری همدستانش با یک خودرو پرشیا محموله مواد افیونی را پس از گذشتن از استان های جنوبی به شهر تهران منتقل کند.

سرهنگ بخشنده با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری و جلب متهمان صادر شد، خاطرنشان کرد: پس از کنترل محورهای مواصلاتی شهر تهران، خودرو متهمان در محور شرقی ورودی به شهر تهران در حالی که با یک خودرو پراید تحت مراقبت بود، شناسایی و تحت مراقبت ویژه پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به توقف خودرو متهمان و دستگیری هر 3 قاچاقچی، تصریح کرد: در بازرسی از خودرو متهم اصلی پرونده 100کیلو و 500 گرم حشیش، کشف و هر 3 متهم به دادسرا معرفی شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون