نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      15:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:216


نسخه چاپی
کشف 361 کیلو تریاک در 2 عملیات مشترک
گروه استان ها- شرق استان تهران- فرمانده انتظامي استان از کشف 361 کيلو ترياک در 2 عمليات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان فارس و دستگيري 2 سوداگر مرگ خبر داد.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "کیومرث عزیزی" در تشريح اين خبر گفت: در پي اطلاعات چند ماهه پليس مبارزه با مواد مخدر استان بر روي چند باند بزرگ قاچاق مواد مخدرکه به صورت پيچيده اي اقدام به تهيه ، توزيع و جا به جايي مواد مخدر از استان هاي جنوبي به استان هاي مرکزي کشور می کردند رسیدگی به این موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران در بررسی های انجام شده دریافتند که سوداگران مرگ قصد دارند یک محموله سنگین از مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه تریلی تحت پوشش بار سنگ از یکی از استان های جنوبی بارگیری و به استان های مرکزی کشور انتقال دهند ادامه داد: در تحقیقات میدانی پلیس استان با پلیس مواد مخدر استان فارس خودرو مورد نظر در شهرستان شیراز شناسایی و طی عملیاتی متوقف شد.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران با بیان اینکه در بازرسی از این خودرو 211 کیلوگرم تریاک کشف و یک متهم دستگیر شد ادامه داد: در عملیات مشابه دیگری نیز با تلاش پلیس 2 استان 150 کیلوگرم مواد مخدر از یک دستگاه خودرو ترانزیتی دانگ فنگ در شهرستان شیراز کشف و یک متهم دستگیر شد.

 فرمانده انتظامي شرق استان تهران در پايان بيان داشت: عمليات مشترک فرا استاني نمادي از رشد ، بلوغ و بالا بودن سطح تعامل اطلاعاتي برای ضربه زدن به باند ها و شبکه هاي مواد مخدر است که به نحو هدفمندي در ناجا اجرا مي شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون