نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/25      17:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:305


نسخه چاپی
لزوم اجرایی شدن توصیه های گام دوم انقلاب و پلیس در تراز انقلاب اسلامی در معماری آینده ناجا / تقدیر از اقدامات مرکز مطالعات راهبردی نیروی انتظامی
گروه ناجا- فرمانده نیروی انتظامی گفت: مرکز مطالعات به موازات طرح های کلان و معماری مطلوب آینده ناجا باید راهکارهای اساسی برای پیشبرد امور راهبردی را اجرایی کند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سردار "حسین اشتری" در جلسه شورای سیاست گذاری مرکز مطالعات راهبردی ناجا، اظهار کرد: این مرکز به موازات طرح های کلان و معماری مطلوب آینده ناجا باید در خصوص مسئله یابی و ارائه راهکارهای اساسی به منظور پیشبرد امور راهبردی نیرو و ارائه پیشنهادات برای پیاده سازی بخش های قطعی شده این طرح، اقدامات لازم را اجرایی کند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور در ادامه بر اجرایی شدن و عملیاتی کردن "بیانیه گام دوم انقلاب" و نیز پلیس در تراز انقلاب اسلامی در معماری آینده ناجا تاکید و تصریح کرد: نیروی انتظامی این امر را در دستور کار خود قرار داده تا ان شاءالله آن را محقق کند.

فرمانده ناجا در ادامه ضمن تقدیر از اقدامات مرکز مطالعات راهبردی به خصوص در حوزه معماری و تایید کلی الگوی ارائه شده، تدابیری را در راستای تکمیل طرح بیان کرد.

سردار "رادان" رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا دیگر سخنران این جلسه، گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص معماری ناجای آینده و روند طی شده تاکنون که با هماهنگی ستاد کل نیروهای مسلح انجام شده است، بیان کرد.

 این گزارش حاکی است، سرپرست گروه معماری مرکز مطالعات، مدل معماری آینده ناجا را که با دو نگاه فرآیندی و مفهومی و به صورت کاملا بومی طراحی شده را ارائه و اعضای شورا، نظرات اصلاحی و تکمیلی خود را در این زمینه بیان کردند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون