نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/26      9:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:110


نسخه چاپی
توقیف محموله قاچاق در اصفهان
گروه استان ها_اصفهان_سرپرست پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از توقیف محموله "چهارشاخ گاردان" قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ "حسین ترکیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: کارآگاهان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در ادامه روند سرکشی از انبارها، باربری ها و محل های تخلیه بار سطح شهر اصفهان از دپوی کالای قاچاق در یکی از انبارهای سطح شهر مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: کارآگاهان پس از بررسی های لازم و کسب اطمینان از درستی موضوع، طی هماهنگی با مقام قضائی از محل بازدید کردند که در نتیجه این عملیات 35 کارتن حاوی 3 هزار و 500 عدد "چهار شاخ گاردان" فاقد هرگونه مدارک معتبر گمرکی کشف شد.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه ارزش این محموله توسط کارشناسان مربوطه یک میلیارد ریال برآورد شده ، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

سرپرست پلیس آگاهی اصفهان با تاکید بر تداوم این گونه بازدید ها و اقدامات کنترلی به مسئولان و صاحبان انبارها هشدار داد و گفت: در صورتی کالای قاچاقی در انباری کشف شود صاحب آن انبار بایستی پاسخگو باشد و ماموران برابر قانون با وی برخورد خواهند کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون