نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/26      10:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:90


نسخه چاپی
126 دستگاه استخراج بیت‌ کوئین‌ در رشت كشف شد
گروه استان‌ها - گیلان - رئیس پلیس آگاهی استان از کشف 126 دستگاه استخراج بیت‌کوئین و متعلقات آن به ارزش 23 میلیارد ریال در رشت خبر داد.

 

سرهنگ "رحیم شعبانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام اين خبر گفت: در اجرای تدابیر مقام معظم رهبری و تحقق شعار سال، طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برخورد با مفسدان اقتصادی در دستور کار پلیس آگاهی گيلان قرار گرفت.

اين مقام انتظامي با اشاره به شناسايي 5 نفر از مخلان امنيت اقتصادي در شهر رشت كه اقدام به ورود غيرقانوني و استفاده از دستگاه‌هاي استخراج بيت‌کوئين مي‌كردند افزود: پس از هماهنگي با مقام قضائي 5 متهم در 2 شركت دستگير و در بازرسي از اين مكان‌ها 126 دستگاه استخراج بيت‌كوئين و متعلقات مربوطه كشف شد.

سرهنگ شعبانی تصریح کرد: کارشناسان ارزش دستگاه‌های استخراج بيت‌كوئين‌ کشف شده را 23 میلیارد ریال اعلام كردند.

شعباني بيان داشت: متهمان 29، 35، 40، 44 و 46 ساله با تشكيل پرونده  به مرجع قضائي معرفي شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به شعار سال مبني بر رونق تولید را فرصتي مغتنم برای پیشرفت و توسعه کشور عنوان کرد و گفت: مبارزه با قاچاق کالا و ارز و برخورد با جرایم اقتصادی گامی موثر در حمایت از تولید داخلی و سرمایه‌گذاران است.

رئيس پليس آگاهي استان گيلان در پايان خاطرنشان كرد: پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت اقتصادی غیرقانونی موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور و تعطیلی کارخانه‌ها و افزایش بیکاری مي‌شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون