نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/26      10:56:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:286


نسخه چاپی
کشف 210 کیلوگرم هروئین از یک دستگاه تریلر
گروه ناجا - سرپرست فرماندهی مرزبانی استان آذربایجان غربی از توقیف تریلر حامل 210 کیلوگرم مواد مخدر هروئین و دستگیری یک قاچاقچی در گمرک مرزی بازرگان خبر داد.

سرهنگ "فردین پیری" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر اظهار داشت: مرزبانان هنگ مرزی ماکو و کارکنان معاونت اطلاعات مرزبانی استان آذربایجان غربی با اشراف اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر خروج مقادیر قابل توجهی مواد مخدر توسط یک دستگاه تریلر از تبریز به سمت پایانه مرزی بازرگان مطلع شدند که سریعاً با آمادگی عملیاتی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مأموران با حضور در گمرک مرزی بازرگان تریلر مذکور را که در حال حرکت به سمت پایانه مرزی بود، مشاهده کردند و آن را متوقف کردند.

سرپرست فرماندهی مرزبانی استان آذربایجان غربی تصریح کرد: مرزبانان پس از توقیف تریلر مشاهده کردند که بار آن سنگ فرش است اما در یک بازرسی دقیق و تخصصی موفق شدند  از بین سنگ‌ فرش‌ها 210 کیلوگرم هروئین را که به طرز ماهرانه به صورت شمش هاي قالب بندي شده جاساز شده بود، کشف کنند.

سرهنگ پیری با اشاره به توقیف تریلر و دستگیری یک قاچاقچی خاطرنشان کرد: مأموران پس از تشکیل پرونده مقدماتی، متهم، مواد مخدر و تریلر توقیف شده را به مراجع ذی صلاح تحویل دادند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون