نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/26      10:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:173


نسخه چاپی
کشف 146 کلیو تریاک در خراسان رضوی
گروه استان ها – استان خراسان رضوی – فرمانده انتظامی استان از کشف 146 کیلوگرم تریاک از یک دستگاه کامیون در خراسان رضوی خبر داد.

 

 

سردار" محمدکاظم تقوی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس در تشریح این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان سبزوار با همکاری پليس مبارزه با موادمخدر استان موفق شدند پس از انجام یک سری اقدامات فنی و پیچیده اطلاعاتی، از جاساز ماهرانه مقدار زیادی موادمخدر در یک دستگاه کامیون مطلع شوند .

این مقام ارشد انتظامی گفت: ماموران انتظامی پس از هماهنگي قضائي کامیون مورد نظر را که در پارکینگی در شهرستان مشهد توقیف بود، مورد بازرسی قرار دادند.

سردار تقوی بیان داشت: ماموران در بازرسی این خودرو146 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را که به صورت ماهرانه ای در بدنه کامیون جاساز شده بود را كشف و در این رابطه یک متهم را نیز دستگیر کردند .

فرمانده انتظامي استان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: پليس با اشرافيت اطلاعاتي و تقويت تيم هاي عملياتي، تمام تلاش خود را به كار مي گيرد تا همواره حوزه امن و وسيع استان براي سوداگران مرگ و ديگر برهم زنندگان امنيت ناامن باشد كه در اين زمنيه لازم است مردم نيز با جديت بيشتري با خادمان خود همكاري كنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون