نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/26      11:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:64


نسخه چاپی
دستگیری کلاهبردار 80 ميليارد ريالي در "برخوار"
گروه استان ها_اصفهان– فرمانده انتظامي استان گفت:فردی که مبلغ 80 میلیارد ریال از یک صندوق قرض الحسنه کلاهبرداری و متواری شده بود توسط کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان "برخوار" دستگیر شد.

 

سردار "مهدی معصوم بیگی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پی وصول شکایتی مبنی بر اینکه فردی مبلغ زیادی را از یک صندوق قرض الحسنه کلاهبرداری و متواری شده، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان "برخوار" وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد این فرد با به دست آوردن اعتماد متصدیان یک صندوق قرض الحسنه و با ترفند راه اندازی یک کار پرسود و پرداخت سودی بالا مبلغ 80 میلیارد ریال تحت عنوان وام دریافت کرده است .

این مقام انتظامی بیان داشت: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان "برخوار" پس از هماهنگی های لازم به صورت ویژه وارد عمل شدند و موفق شدند محل اختفای متهم را شناسایی و در عملیاتی غافلگیرانه او را دستگیر کردند.

سردار معصوم بیگی اظهار داشت: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامي استان اصفهان تاکید کرد: تطميع قربانيان پس از اعتماد سازي در كنار ضعف آگاهي آنان از متداول‌ترين روش های كلاهبرداران براي رسيدن به مقصودشان بوده و لازم است شهروندان در نظر داشته باشند افراد کلاهبردار در بسیاری مواقع ظاهری شیک و فریبنده دارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون