نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/26      11:7:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:203


نسخه چاپی
دستگیری سارق حرفه ای موتور سیکلت درتبریز
گروه استان ها – آذربایجان شرقی-فرمانده انتظامي شهرستان تبريز از دستگيري سارق حرفه اي موتورسیکلت در شهر تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "فرهنگ نوروزي"  در تشریح اين خبر اظهار داشت: در پي افزایش سرقت موتورسیکلت و دوچرخه در یکی از مناطق تبریز، دستگیری سارق یا سارقان به صورت ويژه در دستور كار پلیس قرار گرفت.

وي افزود: ماموران انتظامی پس از تحقيقات لازم سارق حرفه اي و سابقه دار را شناسايي و در يک عمليات غافلگيرانه دستگير و در بازرسي از محل و مخفیگاه متهم 2 دستگاه موتورسیکلت و دوچرخه سرقتی کشف کردند.

سرهنگ "نوروزی" ادامه داد: در بررسي ها و تحقیقات انجام شده مشخص شد که سارق با سوء استفاده از غفلت شهروندان در پارک کردن موتورسيکلت ها و عدم استفاده از قفل مناسب، اقدام به سرقت مي کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در بازجویی های پلیس به 27 فقره سرقت اعتراف کرد،افزود: با دعوت از مال باختگان موتورسيکلت های مسروقه به آنها تحويل و متهم با تشکيل پرونده مقدماتي جهت بررسي بيشتر به پليس آگاهي استان معرفي شد.

فرمانده انتظامي شهرستان تبريز در پايان از شهروندان خواست ضمن توجه به هشدارهاي پليسي و استفاده از تجهيزات ايمني و ضدسرقت، از پارک موتور سیکلت خود در محل هاي کم رفت و آمد و فاقد روشنايي خودداري کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون