نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/26      13:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:174


نسخه چاپی
کشف یک تن و 720 کیلو مواد افیونی در "ایرانشهر"
گروه استان ها-سیستان و بلوچستان-فرمانده انتظامی استان از کشف یک تن و 720 کیلو مواد افیونی در درگیری مسلحانه پلیس شهرستان "ایرانشهر" با سوداگران مرگ خبر داد.

 

سردار"محمد قنبری" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: با کسب خبري مبني بر جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان ایرانشهر موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامي شهرستان ایرانشهر در قالب چند تیم پوششی با اقدامات گسترده تخصصي و رصد منطقه، روز گذشته قاچاقچيان را که با 2 دستگاه خودرو پژو پارس و 405 در محور خاش-ایرانشهر در حال جابه جایی محموله مواد مخدر بودند شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.

فرمانده انتظامي استان سيستان وبلوچستان تصريح کرد: پس از ساعتی کنترل نامحسوس قاچاقچیان در ورودی یکی از روستاهای حوالی ایرانشهر متوجه عوامل انتظامی شدند و درگیری مسلحانه آغاز شد.

سردار قنبری بیان داشت: با توجه به حجم بالای آتش تکاوران پلیس  اعضای این باند مسلحانه عرصه را بر خود تنگ دیده و با رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار قنبری خاطر نشان کرد: در بازرسی از 2 دستگاه خودرو در مجموع یک تن و 720 کیلو مواد افیونی شامل: یک تن و 480 کیلو و 800گرم تریاک،222 کیلو و 800 گرم حشیش، 13 کیلو و 100 گرم شیشه و 3 کیلو و 400 گرم هروئین کشف شد.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به کشف ۴ تیغه خشاب کلاش حاوی ۸۰ فشنگ جنگی و 8 عدد نارنجک خمپاره انداز اسلحه کلاش در پاک سازی از منطقه درگیری خاطر نشان کرد: با توجه به سرنخ  های به دست آمده تلاش برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند مسلحانه قاچاق مواد افیونی ادامه دارد.#

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون