نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/26      14:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:149


نسخه چاپی
پلیس با کسانی که در حوالی مدارس ایجاد مزاحمت کنند، برخورد می کند/ هیچ گونه برنامه‌ای جهت حضور بانوان در ورزشگاه ها وجود ندارد
گروه استان ها – تهران بزرگ - رئیس پلیس پایتخت گفت: با توجه به بازگشایی مدارس هشدار می‌دهیم پلیس با کسانی که در حوالی مدارس پرسه بزنند و ایجاد مزاحمت و توزیع مواد مخدر کنند، برخورد خواهد شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین رحیمی" در اعلام خبر برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمان محلات در جمع خبرنگاران با بیان اینکه دومین مرحله عملیات برخورد با اراذل و اوباش و مزاحمین نوامیس در سال ۹۸ با یک ماه کار اطلاعاتی و شناسایی مخفیگاه افراد، کنترل فضای مجازی، شناسایی پاتوق اراذل و کنترل پارک‌ها و بوستان برگزار شد، بیان داشت: با بر خورد جدی و قانونی با مجرمانی که اقدام به باج‌گیری و زورگیری می‌ کردند با تشکیل ۱۴۲ پرونده قضائی، ۲۰۷ محله پاک سازی شد.

وی افزود: محله ‌های فرحزاد، تهرانپارس، نارمک، افسریه، مشیریه، فلاح، ۱۳ آبان و قسمتی از شهرستان ری و همچنین ۱۱۳ قهوه‌خانه، ۳۷ باشگاه بدن سازی و ۴۹ بوستان نیز پاک سازی شدند.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه در این طرح ۱۲۸ نفر از دستگیر شدگان اراذل و اوباش سطح‌دار و جزء عاملان اصلی ضرب و شتم و تخریب بودند تصریح کرد: در این رابطه نیز 8 باند مواد مخدر منهدم شد.

وی بیان داشت: به کسانی که اقدام به مزاحمت، شرارت، عربده‌کشی و رفتار خارج از عرف می‌کنند، هشدار می دهیم پلیس با قدرت با آن‌ها برخورد خواهد کرد و بر اساس هماهنگی‌ها، احکام سنگینی برای آن‌ها در نظر گرفته خواهد شد.

رئیس پلیس پایتخت گفت: با توجه به بازگشایی مدارس هشدار می‌دهیم پلیس با کسانی که در حوالی مدارس پرسه بزنند و ایجاد مزاحمت و توزیع مواد مخدر کنند، برخورد خواهد شد.

سردار رحیمی با اشاره به رژه نیرو‌های مسلح در روز ۳۱ شهریور همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس گفت: برای این رژه تدارک بسیار ویژه‌ای توسط پلیس امنیت، امداد و راهنمایی و رانندگی دیده شده است.

وی ادامه داد : محدویت ترافیکی برای این روز در نظر گرفته شده که اعلام خواهد شد؛ تیم‌های ویژه امنیت و اطلاعاتی تشکیل و در محدوه 5 تا ۱۰ کیلومتری محل رژه مستقر خواهند شد.

رئیس پلیس پایتخت با بیان اینکه دربی تهران ۳۱ شهریور برگزار می‌شود، گفت: علاقمندان فوتبال باید بلیت الکترونیک تهیه کنند و به هیچ عنوان در ورودی ورزشگاه و محل ورزشگاه بلیت فروخته نخواهد شد.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه هیچ گونه برنامه‌ای جهت حضور بانوان در ورزشگاه ها وجود ندارد، گفت: از هواداران می‌خواهیم از وسایل نقلیه عمومی همچون مترو و اتوبوس استفاده کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون