نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/26      15:2:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:311


نسخه چاپی
قيام و نهضت امام حسين (ع) درس زندگي براي بشريت است
گروه استان ها – خراسان رضوي – رئيس سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران در مراسم يادبود حجت الاسلام حكمتي پور، قيام عاشورا و نهضت امام حسين(ع) را درس زندگي براي بشريت دانست.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، صبح امروز حجت الاسلام والمسلمین"علیرضا ادیانی" در آیين يادبود رئيس سابق عقيدتي سياسي فرماندهي انتظامي خراسان رضوي كه در مسجد امام خميني (ره) مشهد با حضور مسئولان نظامي و انتظامي و ديگر مديران استاني و جمعي از مردم هميشه در صحنه برگزار شد، با تسليت ايام محرم و عزاداري هاي تاسوعا و عاشوراي حسيني، گفت: قيام عاشورا و نهضت امام حسين(ع) درس زندگي براي بشريت است.

وي در سخنان خود به اين مطلب اشاره كرد که آنچه امام حسين(ع) براي ما الگو و سرمشق قرار داد آزادگي، آزادمردي، شجاعت و شهامت و از خودگذشتگي و توجه به امر به معروف و نهي از منكر و اقامه نماز براي اصلاح دين بود.

رئيس سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران با تسليت درگذشت حجت الاسلام" حسين حكمتي پور" كه عمر پربركت خود را در راه خدمت به اسلام و انقلاب گذراندند، گفت: سعادت بزرگ اين روحاني فقيد پس از ساليان سال خدمت و موعظه در مكتب امام حسين (ع) اين بود كه در شام غريبان سرور و سالار شهيدان و در حال ذكر و عبادت و عزاداري دعوت حق را لبيك گفت و جان به جان آفرين تسليم كرد.

وي با تشكر از خانواده حجت الاسلام حكمتي پور گفت: خانواده اين روحاني فقيد نيز در سال هاي خدمت و تلاش وي همراهي و حمايتش كردند و بايد با عرض تسليت صميمانه از آنها نيز قدرداني داشته باشيم.

حجت الاسلام ادياني در پايان با تاكيد بر اين كه همه ما بايد مهيا و‌ آماده مرگ باشيم گفت: پذيرش اين واقعيت و آمادگي براي رحلت از اين دنياي فاني به ديار باقي نيز يك اصل اساسي و مهم در زندگي مان است.

در خور يادآوري است در اين مراسم با ذكر مصيبت شهادت امام حسين (ع) به فضائل اخلاقي و روحيه خدمت و تلاش حجت الاسلام حكمتي پور نيز اشاره شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون