نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/26      15:6:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:128


نسخه چاپی
توقیف محموله 20 میلیاردي پارچه در استان مرکزی
گروه استان‌ها - مرکزی - فرمانده انتظامی استان از توقیف کامیون حامل 11 تن و 377 کیلو پارچه به ارزش 20 میلیارد ریال در اراک خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"حسن مفخمی شهرستانی" با اشاره به عمليات اخير پليس استان در توقيف يك محموله ميلياردي كالاي قاچاق اظهار داشت:‌ چند روز قبل مأموران پلیس آگاهی استان از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق از محورهای مواصلاتی استان با خبر شدند و رسیدگی به اين موضوع به صورت ويژه در دستور کار  قرار دادند.

اين مقام ارشد انتظامي اظهار داشت: در تمهيدات اجرايي پليس و با مراقبت هاي نامحسوس انجام شده، خودروي مورد نظر در يكي از محورهاي مواصلاتي شهر اراك، شناسايي و در عملياتي متوقف شد.

وی خاطرنشان کرد: در بازجويي هاي اوليه راننده خودرو مدعي بود كه بار خودرو پودر سنگ است و به منظور اثبات گفته هايش، مداركي را نيز به ماموران انتظامي ارائه داد كه در بررسي كارشناسي انجام شده مشخص شد  اين مدارك فاقد وجاهت قانوني است.

سرهنگ مفخمي شهرستاني ادامه داد: در بازرسی از اين خودرو، 11 تن و 377 کیلو پارچه خارجی قاچاق، فاقد مدارک معتبر گمرکی، كه بنا بر اعلام کارشناسان اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز در حدود 20 ميليارد ريال تعيين شده است، كشف شد.

وی با اشاره به حمل محموله توقیفی از یکی از استان‌های جنوبی به مقصد تهران، بیان کرد: در این عملیات 3 نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده به دستگاه قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی خاطر نشان كرد:‌ به منظور حمایت از تولیدات داخلی و مبارزه با عرضه کالای قاچاق، سامانه تلفني 110 در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت هرگونه گزارش در خصوص فعاليت هاي اقتصادي غيرمجاز است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون