نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/26      15:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:311


نسخه چاپی
آمادگی نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم اربعین
گروه استان ها- خوزستان- فرمانده انتظامي استان در بازدید از مرز چذابه از آمادگی صد در صد نیروی انتظامی برای برگزاری مراسم اربعین حسینی (ع ) و خدمت رسانی به زائران خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حیدر عباس زاده" در حاشیه بازدید ازپایانه مرزی چذابه در شهرستان دشت آزادگان اظهار داشت: تمهیدات انتظامی و ترافیکی لازم برای تسهیل تردد زائران اربعین حسینی از قبیل امکانات، تجهیزات و نیز استفاده از نیروهای استان در نظر گرفته شده تا نیروی انتظامی همچون گذشته در مرز چذابه به نحو شایسته خدمتگزار زائران حسینی باشد.

وی از آمادگی کامل نیروی انتظامی برای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی خبر داد و گفت: در بخش های امنیتی و انتظامی کنترل و مدیریت جمعیت و حوزه ترافیکی با تمام توان و امکانات موجود در این ماموریت معنوی شرکت خواهیم کرد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان ادامه داد با توجه به زمان باقی مانده و همکاری و هماهنگی مسئولان و همچنین دستگاه های مرتبط مشکلات و نواقص مربوط به ساماندهی و تجهیز پارکینگ ها، آسفالت مسیر های ورودی و خروجی، نصب علائم جاده ای و هشدار دهنده و .. برطرف خواهیم کرد .

گفتنی است بازدید از گیت های ورود و خروج کنترل گذرنامه و پارکینگ های مرز چذابه از دیگر برنامه های فرمانده انتظامی استان خوزستان بود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون