نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/26      15:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:226


نسخه چاپی
کشف ۳۴۴ کیلو تریاک و دستگیری 4 قاچاقچی
گروه استان ها – کرمان- فرمانده انتظامی استان از کشف ۳۴۴ کیلو تریاک و دستگیری 4 قاچاقچی مواد مخدر در عملیات پلیس شهرستان جیرفت خبر داد.
 

 به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "عبدالرضا ناظری" در تشریح این خبر، گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان "جیرفت" با انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی دریافتند سوداگران مرگ به سرکردگی فردی قصد دارند محموله ای از مواد مخدر را از شهرهای مرزی بارگیری کرده و به مرکز کشور منتقل کنند.

وی افزود : با تشکیل اکیپ های ویژه و اعزام به مسیر های احتمالی تردد قاچاقچیان، ماموران سرانجام مخفیگاه اعضای این باند را در یکی از روستاهای توابع"بخش ساردوئیه" شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی موفق به کشف ۳۴۴ کیلو تریاک از یک دستگاه پژو ۴۰۵  در مخفیگاه آنان شدند.

این مقام انتظامی بیان داشت: در این رابطه ۴ متهم دستگیر و به همراه 2 دستگاه خودرو توقیفی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان در پایان با بیان اینکه اقدامات سوداگران مرگ به هيچ وجه از چشمان تيز بين پليس دور نخواهد ماند، از شهروندان درخواست کرد: در صورت برخورد با هرگونه مورد مشکوک در زمینه خرید، فروش و حمل مواد مخدر سریعا مراتب را برای شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون