نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/27      10:59:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:69


نسخه چاپی
بی تفاوتی به ارزش های نظام، خیانت به خون شهداست/راه و رسالت امروز ما؛ همان مسیر شهداست
گروه ناجا-فرمانده انتظامی استان همدان با بیان اینکه بی تفاوتی به ارزش های نظام ،خیانت به خون شهداست،گفت: راه و رسالت امروز ما؛ همان مسیر شهداست.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "کامرانی صالح" در مراسم دومین یادواره  1200 شهید یگان های ویژه ناجا و گرامیداشت یاد 33 شهید یگان ویژه استان همدان از دوران هشت سال دفاع مقدس به عنوان یک معجزه الهی، آزمون سنجش اخلاص و بصیرت جوانان دهه اول انقلاب نام برد و اظهار داشت:کلام نافذ امام خمینی (رحمت الله علیه) که برخاسته از روح ایمان، توکل به خدا و امدادهای غیبی بود، باعث شد نفوذ کلام و درایت امام راحل، لرزه بر تن دشمن بعثی و حامیان او بیاندازد.

فرمانده انتظامی استان همدان با اشاره به تلاش های بی وقفه دشمنان اسلام برای تغییر در اصل نظام و ایجاد تزلزل در پایه های باور دینی مردم، خاطرنشان کرد: در یادواره شهدا به دنبال تبلیغ فرهنگ جهاد و هنر عاشورایی مردان خدا برای نسل جوان دهه سوم و چهارم انقلاب هستیم تا به فرموده مقام معظم رهبری (حفظه الله) با همه توان در مقابل شیطنت ها، افکار و اعمال مغرضانه طاغوتیان زمان بایستیم.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: وقتی به چهره آرام و صبور، اما پر صلابت و مقاوم پدران و مادران شهدا نگاه می کنیم، قدرتی عجیب در اراده و قدم هایمان پدیدار می شود و می فهمیم برای سرعت بخشیدن به حرکت کشتی عظیم انقلاب اسلامی در دریای متلاطم کید و کینه توزی ها، باید از جان ناقابلمان بدون هیچ تأمل و درنگی بگذریم.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: بی تفاوتی به ارزش های نظام و عبور از سرگذشت رشادت ها و دلیرمردی های رزمندگان و وارثان حقیقی انقلاب،خیانت به خون شهدا و آرمان های امام راحل است که برای نصرت و یاری دین خدا با الگو گرفتن از قیام حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) از جان و تعلقات دنیوی خود به راحتی چشم پوشی کردند.

فرمانده انتظامی استان همدان، سرچشمه و منشأ موفقیت های معنوی،فرهنگی و مأموریتی امروز در مجموعه یگان های ویژه ناجا را برگرفته از رشادت ها و ایثار رزمندگان مخلص و دلیر لشکر 28 روح الله در طول هشت سال جنگ تحمیلی ذکر و خاطرنشان کرد  :سادگی و بی غل و غش بودن آن مردان خدا، هر ناشدنی و ناممکن را ممکن می ساخت.

سردار کامرانی صالح، بزرگترین افتخار برای نیروی انتظامی را خدمت به خانواده شهیدان و حراست از عزت و اقتدار ملی کشور برشمرد و گفت:راه و رسالت امروز ما، همان مسیر شهداست.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون