نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/27      11:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:293


نسخه چاپی
نیروی انتظامی خالصانه ترین خدمات را به مردم ارائه می دهد
گروه استان ها - کردستان - نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با قدردانی از تدابير ويژه و اقدامات موثر نيروي انتظامي در تامين امنيت و افزايش آرامش و آسايش عمومي مردم، گفت: نیروی انتظامی بهترین وخالصانه ترین خدمات را به مردم ارائه می دهد.

 

ماموستا "ملا فایق رستمی" در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان "مریوان" با بيان اينكه امنیت به عنوان یکی از نیاز های اساسی زندگی انسان است، گفت: مردم سرمايه هاي اجتماعي پليس هستند و همراهي و همکاري آنان با پليس مي تواند ضمن بالا بردن افزايش اجراي ماموريت ها ، اثر بخشي آنها را نيز افزايش دهد.

وی افزود: 2 نعمت است كه انسان قدر آن را نمي داند، يكي نعمت سلامت و ديگري نعمت امنيت مي باشد كه نعمت امنيت يكي از شاخصه هاي توسعه هر كشور بوده و زحمات شما عزيزان نيروي انتظامي قطعا در تامين امنيت در سطح استان بسيار موثر بوده است.

ماموستا رستمی ضمن قدردانی از تدابير ويژه و اقدامات موثر نيروي انتظامي در تامين امنيت و افزايش آرامش و آسايش عمومي مردم گفت: امنیت، اساس و زیر بنای پیشرفت جامعه محسوب می شود که به لطف زحمات نیرو های خدوم انتظامی این امر مهم محقق شده است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: نیروی انتظامی برای ایجاد امنیت در جامعه افتخار دارد با ایثار و فداکاری شبانه ‌روزی پاسدار حریم انسانی و اجتماعی باشد.

وی با بیان اینکه امنیت زیرساخت اساسی توسعه پایدار در جامعه است، تصریح کرد: پليس که از خدمتگزاران بي منت مردم است هميشه تلاش مي کند، بهترين و خالصانه ترين خدمت را به مردم داشته باشد و رسيدن به اين هدف در سايه توجه به اصولي چون تکريم شهروندان و برخورد با مجرمان در چارچوب قوانين و مقررات نظام مقدس جمهوري اسلامي حاصل خواهد شد.

ماموستا رستمی، مشارکت مردم را گامی موثر در دستیابی به امنیت پایدار و تضمین کننده آرامش فردی و اجتماعی عنوان کرد و افزود: بي شک امنيت زيربناي رشد، تعالي و توسعه هر جامعه به ويژه در زمينه هاي اقتصادي، سياسي و اجتماعي بوده و در هر جامعه ای برای رسیدن به امنیت پایدار مشارکت و همدلی مردم با پلیس مهمترین گام است.

این مقام مسئول تقويت فرهنگ اسلامی و دینی و نشان دادن ارزش هاي بالاي آن به سطوح پايين جامعه، دفاع از ارزش هاي ملي، ارتقاء سطح آگاهي افراد، برنامه ريزي مناسب براي اوقات فراغت جوانان، ترويج زندگي معنوي، تقوا و ترويج الگوهاي رفتاري صحيح در خانواده از راه هاي مهم مقابله با آسيب هاي ماهواره است.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به اینکه جلب اعتماد مردم برای ایجاد امنیت پایدار و خدمت رسانی بهتر ضروری است، افزود: بنابراین پلیس باید در انجام خدمت صادقانه به مردم و تامین امنیت یک پلیس نمونه و منحصربه فرد باشد.

سرهنگ " علیرضا صفری" فرمانده انتظامی شهرستان مریوان نیز در این دیدارگفت: پليس در كنار مردم، با مردم و در خدمت امنيت مردم بوده و از هيچ تلاشي در اين رابطه فروگذار نخواهد کرد. چرا که پلیس مسئولیت خدمت به مردم را برعهده دارد و این از آثار، برکات و الطاف الهی است.

وی با اشاره به اینکه لباس مقدس نیروی انتظامی نصیب هر کسی نمی شود، گفت: امروز خدا را شاکریم که خدمتگزار حریم ولایت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در داخل شهرها و مرزها هستیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون