نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/27      13:49:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:105


نسخه چاپی
آتش سوزي 200 هكتار از مراتع شهرستان طارم
گروه استان ها- زنجان- جانشین فرمانده انتظامي استان از آتش سوزي 200 هكتار از مراتع طبیعی در ارتفاعات بادامستان شهرستان طارم خبر داد .
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس ، سرهنگ " ایرج خانی پور " با اعلام اين خبر گفت: برابر اعلام فوريت هاي پليسي 110 مبني بر آتش سوزي مراتع طبیعی در ارتفاعات بادامستان شهرستان طارم بلافاصله ماموران انتظامي برای بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وي افزود: با بررسي هاي صورت گرفته مشخص شد که مراتع  اين روستا به علت نامعلومي طعمه حريق شده و تلاش براي خاموش کردن آن انجام شده است.

جانشین فرمانده انتظامي استان زنجان خاطرنشان کرد: در راستاي كنترل و مهار آتش سوزي ماموران انتظامی و يگان امداد به همراه عوامل اداره منابع طبيعي، هلال احمر به محل اعزام و با همت و همياري مردم بومي حريق مهار شد.

 سرهنگ خانی پور با بيان اينکه در اين آتش سوزي 200 هکتار از مراتع در آتش سوخت گفت: تلاش براي يافتن عامل يا عاملان اين آتش سوزي ادامه دارد و کارشناسان در حال بررسي موضوع به صورت جدي هستند.

جانشین فرمانده انتظامي استان زنجان در پايان از مردم خواست: حفظ منابع طبيعي به عنوان يک ميراث گرانبها را مدنظر قرار داده و در صورت وجود کوچکترين آتش سوزي، سريعاً مراتب را به مرکز فوريت هاي پليس 110 اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون