نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/27      14:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:288


نسخه چاپی
برگزاری یادواره شهدا، عامل اصلی معنویت و اخلاق در جامعه است
گروه استان ها- خراسان شمالی- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بجنورد برگزاری یادواره شهدا را عامل اصلی و مهم معنویت و اخلاق در جامعه برشمرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "ابوالقاسم یعقوبی" در حاشیه برگزاری یادواره 19 شهید یگان ویژه استان با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عرصه نظم و امنیت اظهار داشت: در نظام اسلامی برکات زیادی در زمینه معنویت و اخلاق داریم.

وی با اشاره به اینکه این برکات از نفس قدسی امام و معنویت های امام نصیب مان شده است، افزود: مجاهدت های رزمندگان اسلام که خالصانه جنگیدند نیز با خون خود معنویت آفریدند.

این مقام مسئول با بیان اینکه شهدا پشتوانه های اصلی نظام اسلامی هستند، تصریح کرد: عکس العمل خانواده های شهدا که مصیبت را با شکر همراه می کنند نیز جزئی از این برکات است.

وی با اشاره به اینکه اگر امروز فضای جامعه معطر به معنویت و اخلاق می باشد، حاصل خون پاک شهدا است، یاد آور شد: باید قدر دان این نعمت باشیم و نگذاریم تا افرادی بخواهند این فضا را با فساد اخلاقی مکدر کنند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرستان بجنورد در پایان با بیان اینکه برگزاری یادواره شهدا عامل اصلی و مهم معنویت و اخلاق در جامعه است، بر لزوم زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه توسط مسئولان تاکید کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون