نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/27      15:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:80


نسخه چاپی
سردار هادیانفر خبر داد:
شناسایی بیش از 1500 نقطه حادثه خیز در مسیر تردد زائران اربعین
گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: با همکاری وزارت راه و شهرسازی یک هزار و 585 نقطه حادثه خیز در مسیر تردد زائران اربعین در یک هزار و 47 شهر کشور شناسایی شده است.

 

سردار "سیدکمال هادیانفر" در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در کرمانشاه اظهار داشت: ماه گذشته در تفاهم نامه همکاری که با وزارت راه و شهرسازی منعقد شد مقرر شد تا بخش اعظمی از این نقاط پیش از سفر زائران اربعین اصلاح شود.

وی با بیان اینکه این کار در حال انجام است، خاطرنشان کرد: آن نقاطی هم که اصلاح هندسی آن ها زمان بر است با نصب تابلو و علائم هشدار دهنده مشخص خواهند شد تا بتوانیم سوانح جاده ای را در این ایام به حداقل برسانیم.

سردار هادیانفر همچنین از استقرار بیش از 20 هزار پلیس راه و راهور در مسیر تردد زائران اربعین خبر داد و گفت: هدف اولیه استقرار این تعداد مامور پلیس، یاری رساندن به مردم و زوار و در مرحله بعدی برخورد با تخلفات حادثه ساز است.

رئیس پلیس راهور ناجا همچنین با اشاره به اینکه اوج تردد زائران از 17 تا 27 مهر پیش بینی می شود، گفت: مهمترین درخواستی که از زائران داریم این است تا حد امکان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

وی گفت: برای ایام اربعین بیش از 5 هزار دستگاه اتوبوس جهت انتقال زائران به مرزهای خسروی، شلمچه، چذابه و مهران پیش بینی شده و تذکرات لازم به ناوگان حمل و نقل عمومی در خصوص کنترل معاینه فنی این خودروها داده شده است.

سردار هادیانفر خاطرنشان کرد: تردد اتوبوس حامل زوار از مبداء تا مقصد توسط پاسگاه های پلیس راه و دوربین های نصب شده در جاده ها کنترل می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون