نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/27      15:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:78


نسخه چاپی
پایانه مهران پر حجم ترین مرز در اربعین است/ زائران بدون گذرنامه به مرزها مراجعه نکنند
گروه استان ها –ایلام- جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان این که زمان کمی تا آغاز عملیات بزرگ اربعین باقی مانده، گفت: پایانه مهران پر حجم ترین مرز در عملیات بزرگ اربعین است.

 سردار" محسن فتحی زاده" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت :در سال های گذشته حجم زیاد زائران اربعین حسینی (ع)از مرز مهران ورود و خروج داشتند و امسال نیز پیش بینی می شود بار سنگینی از مأموریت اربعین حسینی(ع) در این مرز حاکم باشد و باید نسبت به سال‌های قبل تلاشمان را جهت پذیرایی از زائران بیشتر کنیم.

وی با بیان اینکه در تلاش هستیم پذیرایی مناسبی از زائران داشته باشیم ،افزود: ‌پیش بینی افزایش حجم زائران توسط همه مسئولان و خادمان مردم صورت گرفته و در این راستا باید تلاش کنیم زیرساخت‌ها را به نحو مناسب تقویت کنیم و نیروی انتظامی هم تمام توان خود را در این راستا به کار خواهد بست تا زائران سفری امن و ایمن داشته باشند.

 سردار فتحی زاده با اشاره به اینکه آماده‌ شدن زیرساخت‌ها در برقراری نظم و امنیت کمک می کند ،ادامه داد: نیروی انتظامی با توجه به حجم عظیم تردد زائران در مرز مهران ظرفیت بالای امکانات و نیروهای خود را در این مرز به کار خواهد بست.

 این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه امسال خودرو های بیشتری نسبت به سال های قبل به ایلام و مرز مهران وارد خواهند شد، تصریح کرد :آماده سازی پارکینگ ها و ظرفیت آنها برای ما بسیار مهم است و پارکینگ داران باید با مدارک قانونی اقدام به فعالیت کنند.

 وی با بیان اینکه زائران عزیز با مدارک قانونی به مرز مراجعه کنند ،از زائران خواست با مدیریت زمان و استفاده از فرصت نسبت به تکمیل مدارک قانونی اقدام و کارهای سفر خود را به روزهای پایانی و شلوغ مراسم اربعین موکول نکنند تا با هم بتوانیم مانند سال‌های گذشته یک مراسم و همایش زیبا و بزرگ را مجدداً در سطح ملی شاهد باشیم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون